Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de neked csak tóni szabad
ma ki akartam toni a hondát de éccaka vót
Ja, ja... köszi.... csak arra gondoltam, hogy ha neked van új és nem kell neked már, csak megmaradt, akkor megszabadítalak tőle, ne álljon ott.... (mint beszéltük is, hogy ha kell vmi hívlak...)....
jóccakát!
Na.... ez sem rossz, csak, mint mondtam telefonon is, hogy új kell belőle csak... De köszi, hogy megnézted...
áhh meteor, az olcsó, ott vedd .ott újat adnak és van kedvezményed .
szerintem ferrodo fdb 547p 7000 ft 5mm
egyébként sem sürgetlek, csak kérdeztem van e.... Lehet kapni a boltban, csak ha Neked van eladó és meg szeretnél szabadulni tőle, akkor kell csak... egyébként megveszem a meteorban...
sbs 3.-3.5 mm 6000 ft a hátsó kba 2-3mm 2000 ft
na.... folyamatosan .....
várjál mán.......
ha befér,................baj van,nem jó a reduktor karburátoros kocsiba való,és a tartály sem jó mert 30bárosnak kell lennie mert mást még feketén sem raknak bele
minnyááá minnyááá
Na, 94-es 9-es-hez kellene fékbetét.. FDB574P, vagy FDB574ST?
Igen,igen nem lesznek fiatalabbak.
ilyet nem sokszor látni. és ennek is esik rendesen az ára és sámsonba most vettek egy 12-est 680-ér
este
Az lesz a válasz nem hallottam a motoron.
kiírja a telefonja
Úgy sem fogja elhinni. hogy kerested.
üdv a fedélzeten.
Zozókám én híttalak reggel mikor szarvason vótam azóta sem csörögtél vissza Na én mindent megtettem nem érheti szó a ház elejét
Persze ugyanaz, csak az első lámpa más, illetve erősebb. Utánfutóval gyere, ha nem akkor berakom az ablakot a hátsó ülésre, mint a palackot
Üdv!2.3 as audi motorod van elado?
de remélem abban is 900-as szív dobog bár a Szekién is szarnak fagytam,de nem fogok nemet mondani