Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jó reggelt már teljesen el vagyok zsibbadva ettől a sok alvástól
Ja csak gyözze felkapkodni a telefont,meg válogatni a vevök között
na kapucnyi most biztos el akarja adni a ninját
nekem 9000 pénzért lett vartám, valami mást is rám akartak adni óccon de nemet mondtam rá.
a régi B akkuja 2004-es már vagy 3 éve csak töltögetem, de most eljött az idő hogy cirka 2 hét és hallom az öreg B hangját, igaz nem idomokkal de újra épül, bogyesz már látta a lámpáját is, hmmm csupasz lesz mint a ............ de kipróbálom a csupasz motorozást is
ha a prószán megnyekken az akku akkor megveszem tőled, maradt még valami B maradékod vagy mindenki kiseperte a garázsodat.
Szia szeki még nem akadt a kezedbe egy oldaltámasz az asszony mocijához?
Akkor az akkora mint a suzukié
Jó estét mindenkinek.
Igaza van szeki mesternek,az enyimbe 105 magas kell,de azért kösz pipi!
pipikém, nem az üzletedet akarom rontani, de vasárnap mikor annak a tüskefejű bogyesznak oda adtam egy csalfa körre a 9-et akkor előtte- és bogyesz- előtt cseréltem vissza a régi modell akuját az újabbra mert ha azzal adom oda akkor nix ülés és bogyesz tojásainak..................
BANNER ytx 12-b S/51012
Magasság:130
Szélesség:85
Hossz:150

Vader, nézd meg jó lehet-e ez a méret ha szekinek igaza van(ami sanszos, mert biztos látott már ilyet ) akkor sajnos nem tudtam segíteni
Na mindjá lemérem szeki
Hu vazze a robbantómester fentfelejtette a pick-up-ját az épület tetején Amikor lenyomta a kart biztos rögtön rájött, azt próbálta visszafelé, húzogatni, hátha vissza lehet még csinálni Tv-ben láttam már ilyet... Pl. ezt
nem jó az újabb modellbe, az övé magasabb. onnan tudom hogy a sajátomat tegnap tettem a 2000-be bele egy kis töltögetésre, meg pörgetésre, ha bele teszed épp belefér de nem tudod rá tenni az ülést.
Elküldöm, ha adsz egy címet egy középáras tálca dobozos sör lesz az ára a következő talin...
estét.
És,mit kérsz érte?
Pipi ott a toyotákat is szétverik, olaj és víz nélkül járatják, aztán amikor még mindig megy, akkor a motorba homokot lapátolnak.
Ha neked ez tetszik...
tessék most is nevetni!
Én mondtam, hogy ezek orrnehezek
szép jó napot!
jól berugnék és mindet le dobálnám az emeletről
na de hát az a jólét országa............megtehetik
Igen, de úgy hogy aki kitalálta ülljön is rajta a ledobáskor!
Jó reggelt!
Ezt kellene minden szutyukival.