Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ne is mond!az asszon múltkor beállított ezzel amin most pötyögök hogy új meg milyen jó!aha!ez meg német! a hosszú magánhangzókat még most is keresem!
Szia Bogyo,

.... Scottoilerrol beszelek. A lancolajzokeszlet ha nem ugrik be igy nevrol. (a motorban levo olaj persze hogy szent, azzal nem sz*rakodunk)
http://www.scottoiler.com/
Korabban kerdeztem a lancsprayrol es igazandibol ezt ajanlottatok. Meg nem vettem meg csak a tapasztalatokra lennek kivancsi.
Szoval csak sajat markas Scottoiler, vagy mindenki tesz bele amit talal?

Udv:
Miklos
áááááá ezt már meg szoktam pedig angol,mert fel van cserélve 1-2betü meg usb-s...........meg mán leves is vót benne,,,,,,,,,ugyhogy szivemhez nőtt
van már gumibillentyüzet is!
enyim meg aszik ugyhogy csendbe pötyögöm a klaviaturát
hát én ugy tudodm hogy olajat más olajjal nem szabad keverni
sőt hajtómü olajat inkább cseréld le mert a kopott olajhoz hiába öntesz 1-2deci jót
a sok papucs!nekem még dolgozik! 9ig metál van!
szeva kölök..............nyugi ha el alszanak az asszonyok,akko megtelik a fórum mint a kis cipőcske
Tavaszt akarok srácok!Már depressziós vagyok!ott a vasam és mióta megvan alig mentem vele!már a f... ki van!
Haho mindenkinek,

Valaki hasznal Scottoilert? Milyen olajat lehet beletolteni, csak sajat markas, vagy barmilyen hajtomuolaj jo?

Koszi,
Miklos
Ott az 5ös!Szeva Bogyó!
rebetli
Hy Pipi!Póker folyik a csapból is!Ultizni meg nem tudnak!(tisztelet a kivételnek)
Nics itt senki
mindenki a pokerstars előtt ül
Üdv mindenkinek!Már ha van valaki!
hivj fel
Bogyó mennyiért hozol kristály cukrot? kb. 10 kg. kellene.

Lenne még más üzlet is, de személyesen kellene beszélnünk.
3.-dikk
Csorgess meg ha erdekel!
harmincas 6983626
Van biza!
Jo reggelt trogerek!
Kurva hav
1.Jó reggelt irány hó söprés.
de mééééééééééé
zsír újam nincs, ez maradt. újat vegyél a vasnak had piruljon.