Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1. Na én már elindultam remélem kihült már a sör!
Helló Bogyó izzitod már a verdát hogy fogsz odaérni a Jimyhez,a hídnál várlak hozd a kuncsaftokat.
Na jó reggelt fen van már mindenki?
jó éjt ..mki lelécelt!
a 300-at nem lépi, de megy ahogy illik.
egy ződike még akkor is kiférne abból a sérült kilencesből ha becsukott szemmel raknám össze
te..........hát e nem honda?
nana nem sértegetni az enyim ehhez képest U szeg vóóóót. a segédváz oda van és a kormány nyak is ha jól látom a tank felső rögzítő csavarja oda van, az első gumi majdnem a hűtőbe ér és a telók is vissza felé görbülnek. inkább ez javítottam volna meg mint a kéket, na de ez már a múlt. lehet belőle motort építeni csak már nem éri meg, alkatrésznek még pont jó csak épp az értékesebb cucc hiányzik róla.
üdv firkáló népség! vigyázzatok magatokra,ez a hölgy tegnapig a szembe szomszédom volt, és tegnap a hini újabb áldozata lett, magyarország egyetlen legkorszerűbb lélegeztetőgépe egy hétig tudta mély altatás mellett fenntartani a légzését de tegnap du. 3 kor meghalt, úgy hogy pupákok ha tüdőgyuszi beugrik akkor sipirc a doki mert ez a hölgy is el hanyagolta a mellkasi fájdalmát és most már nincs mit fájlalnia. 41 évet élt. jóccaka mindenkinek.
ennyire rossz a látvány vagy mi van ...
akkó azé!ha nőt látok,meg ágyat egyszerre,akkor már nem tudok koncentrálni!
Lackó meg vagy ..te jössz,de fura,hogy nem találtál meg, hasalók az ágyon a képen
Oké
kucsera lászló
karmi!inkább te keressé má engem!

név,lakhely adatlapomon!
Lackó ..FB van ..nem is figyel ide
Lackó ..nem is ugrálsz lehajolok vagy ülök

Kék-ség ..ne izzéjl velem mert megharaplak
dehogy sok a kg-od!


jó vagy te igy!mondjuk kicsit lehetnél alacsonyabb,nem kéne ugrálnom mikor puszit adok...
Szia látom figyelsz az ékezetekre.
Lackó ..hmm most sok a kg-m vagy kevés nem tudom ..jobb ha fogyok biztos a biztos
szia kék-ség
Lackó én vagyok..megkeresel?
Szeva csomó taszigáló.
Látom mindenki elhúzott a tahó világot nézni akkor megyek szunyálni ,holnap bútyi
szeva drusza