Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyere át hozzánk is, itt is van egy kík 750-es.
Jo reggelt trogerek!
2.Jó reggelt.
1.ilyen korán kőni. na induljon a gyár
jaj zozókám elfelejtettem szólni megyek SZAR VAS ra
Nem a te szar vasadra
hónap reggel fele úgy kb. f@sz tudja mikó
Bár úgy rémlik mintha azt mondtd vóna, hogy te most megállás nélkül dolgozol egész évben mert van megrendelésed egy konyhabútor egyik elemére...
ha ki akartam vóna dobni persze...
de akkor is ezt mondtad vóna mikor egybe vót
bogyó légyszi szólj az emberednek hogy holnap nem lesz aki átvegye a cuccot, most beszéltem öcsémmel, ő is a telkén lesz fél négyig biztos ha utána jön akkor jöhet. ha otthol a KIA akkor bót van.
he,he,....
Mit csináltam volna? egészbe nem fért bele...
akko meg növelem a hajam
holnap 6-kor robot. jóéccakát.
be dobta ő is a betonba
ha tüske akko tüske, nem lehecc lóhajú indián
mint mindenhol
-az idomokat össze törögettem lábbal
egy fogad legyen és az is fájjon pipi, én egy haverral még a tyúkólat is kipakoltattam, a keresés közben igyekezetében feltörte a járólapot hogy megtaláljon egy oldal idomot ,te pedig kincseket dobtál a kukába.
el sem hiszem...................
ha az én akkumnak kakuk akkor köl a tied.
Kapucnyinál is van egy döntő befojásoló tényező a nő
nem ér rá sok a melója
Biztos szarrá ment valami a bmw-n azt kell a lé...
Szerintemn az egészben csak az a szar, bár semmi közöm hozzá, hogy egy rakás fos volt az a motor legalábbis kinézetre és úgy járt vele most meg szépen rendberakatta egy vagyonért másnak ki érti ezt.
Kapucnyi vazze mostmá ne add e használd
Én üzletemet nem rontod Láttad az őrült összeget amit kértem érte, én csak vadernak próbáltam segíteni
Úgyanazért a cseréért amit neki is írtam a tied ha kell...
Nagyából ki van söpörve a moci után minden. Elméletileg bregi jön majd a blokkért valamikor ha felvette a fizut
El se merem mondani mennyit keres koszos melósként de nála ez a tétel megvenni kb. annyi mint nekem megvenni egy csík ukrán cigit Én is koszos melós vagyok csak én pízt nem nagyon kapok érte
Valami apró szír-szarok maradtak meg amit nem volt szívem kidobni.
Az idomokat összetörögettem lábbal, mert csak úgy fért bele a kukába
A legnagyobb alkatrészem az egyikoldali légterelő kopoltyú vagy mi a franc
ha holnap megyek ugyis ki tolom a 750-es kawát és a tüskefejüzésért beleviszek 1 kis börnautot ugy is van gumád büvön