Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen ő olyan aranyos, hogy minden ilyen dologban segit(okoskodik) de valjuk be mindig jól szervez
Na látod de majd tudod a társaság okosabb fele vagyis Pipi az fejből mondja az idő pontot
én ugy tudom tervbe van 1 jó pár tali
Csak azért írtam már erről mert pl Himinek is lessz programja Sam nek is valahogy úgy kéne hogy a legtöbb fórumos kolegának jó legyen Bogyesz az természetes hogy neked kötelező a megjelenés
én benne vagyok még a világ végére is el megyek hogy ujra ihassak
Pipikém ez nem szentandráson van de nyáron lesz körösparti tali majd meg nézzük mikorra mond jó időt és megszervezzük csak kérdés hogy ki szándékozik ide a viharsarokba le jönni, amúgy már lehet jelezni ki mikor ér rá hogy azért a 9 es mag itt legyen. Amúgy három naposra tervezem.
Nem látom a csónakot addigra rakjátok le. Ha nagyon muszály elbírom vinni az enyémet is, csak semmi kedvem hozzá
Ja ez a rokonodék pecója
akkor jól tippeltem mert asszem az békésszentandráson van
oda is lehetne szervezni egy berugós mocis talit A poén kedvéért elvinném a botokat is, hogy neve legyen a gyereknek
tudnék a hiace-val vinni mindent, asztalok, székek, bográcsok
Ez csak közvetlen vízparti telek
enyémet megcsinájuk nyitóbulinak tavasszal ahogy tavaly, ide meg nyárra leszervezünk egy hasonlót na?
Te buta vagy ehez ezt csak én meg a druszám tudja
Ez mi ez mi?
Ez pont úgy néz ki mint valami körös-holtág
Ezekben már sajnos nincs hal, csak nagyon kevés
A vízparttulajdonosok évtizedekig hálózták stikában ezeket a holtágakat mostmár ilyen helyekre csak napozni járnak az emberek. Kár a horgászbotot is megutaztatni, legalább több szesz fér akocsiba Az legalább biztos fogás
Gyomaendrőd? békésszentandrás?
szentendréhez mi köze van ennek
nekem nem az asszonyék voltak csak
mi addig a haverral intenzíven szeszeltünk...
Addig meg egy kis nosztalgia.
nagyon nem akar tavaszodni de csak el jő egyszer ide is
Minden csendes . várjuk a meleg tavaszi napokat oszt góóó.
Mi újság a nagy faluban?
A tegnapi koncerten nem sérült a füled?
Szeva
Üdv pockok szeva drusza
most már jól látod.
Lássuk az igazolványt
. .
őstermelő vagyok.
milyen igazad van

HALLOD KÉKÉVÉR!
Bukovári van...
nocsak nocsak és azok a zárjegy nélküli palackok
van még felvétel