Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1.Jó reggelt.
jó reggelt
jóccakát!
Fődi most végeztem a kuplungal a racsnis csavarhuzós megoldás fasza hónap légtelenitek oszt vágta ha minden igaz , ,
Három kiló mi azé hogy nézé rokkant nyugist, nem alkalmazok Bár orsós viktor meg mondta, mindenkinek dolgozni kell kérdés hogy hol
Egy nap az kevés 8napra tervezem de lehet tovább tart Gyere!
Na fére a tréfát
Ott a blokkod bregi
mindjá rakok ide bregi
még a hasznátautóról is leveszem, mert még nem értem rá
A sógorom most volt itt azt elsöröztük az időt
Rakodni mi két gerincsérvműtét és egy kézműtét után
én inkább valami papírmunkára gondolnék mondjuk azt jegyzetelném a rakodók hány teherautót pakolnak meg, mondjuk nettó 3 kiló jó hangozna Tehát van felvétel
Én is ebben a cipőben járok,munkácska,pénzecske.
Sam bátyó én 1napra szabaddá tudom tenni magam ha ennyi idő alatt meg járjuk akkor megyek ,a nevezetességek nem érdekelnek,meg állni csak cigi,benzin.
üdvözletem.
"estét
Nem 10 el 9el, a benzin dógába tévedsz, bogyó minden mennyiséget szerez filléreké Rossz munkát választottá vagy, rossz a marketinged,vagy nem akrsz dógozni a pecára nem fizetnek,az csak viszi a pénzt Van nálam rakodónak felvétel lessz benyára való dögive
már levetted a blokkot azért küldhetsz pár képet róla hogy addig is még nem lesz nálam nézegethessem ide drzxr750kukacgmailpontcom
Na gondoltam, hogy eggyütt huncutkodtatok eddig, mert most egyszerre kerültetek elő... melegedtek
6000 km-er 10-esse
Asszem műteni fogják a másik lábad is...
Ez az egyik
a másik, hogy az egész 9es fórumnak összesünknek nincs 6000 km-nyi üzemanyagra való Nem mindenki sztár edző ám sztár gázsijé mint te van akinek dógozni is kell a pézé
Pláne ahogy én ezt az évet kezdtem Január óta keresem a pézt csak nem találom még egy ilyen tetű f@s évet...
Tudom mien a német pálya vótam ott sokat ott lehet rongyolni
Sok a 100-as korlátozás a német pályán, és ott általában mérnek is.

Ha megkapom addig a kártérítést érdekel a dolog.
Fazi, a térgyem egyre jobb nyáron próba Madridig meg vissza
Uraim nagy túrára megyek juniusba Spanyolországig ott egy hét pihi utána vissza, utközbe camping.Cél Madrid kultur nevezetességei , , Német pályán is megyek nincs seb határ Ha valaki akar csatlakozni jöhet kb 6000km
Szeva oreg
Az enyem meg mindig szar