Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezt most találtam 1 fórumon
A kérdés még a barátok előtt hány percet tudtál felvenni a kütyüdre az hogy jössz Szarvasra csak egy dolog mert eddi egy ember volt aki itt járt és rám csörgött (Kékvér) téged is csak az út széléről szedtelek össze
Ja most láttam meg a kérdésed nekem néha eltünik egy-egy szöveg ezt már megfigyeltem, ha egyszerre többen is írunk
Nos az attól függ, mekkora memóriakártyát teszel bele. nekem 4 gigás van de 8 gigásat is lehet beletenni. szerintem egy óra símán ráférne...
már nem szeret tudnám minek?
Kérdezd jimyt.
így már jobb a lényeg hallgass kékvérre ha van kes akkor komplett cseréld csak végszükség esetén cseréd csak a láncot
a mire zozókám ne szórakoztass itt engem keresztkérdésekkel tedd ki nyíltan...
egyébként, vagy jövőhéten, vagy utánna megyek szar vasra is, most fejből nem tudom az itinert...
kukipuszi nélkül el ne aludj drágaszágom
bameg mééé nem lakom pöstön
jó éjt mkinek
már irtam neki amugy a Pipinek a vidije melyen a zsiguli van,több mint 7perces
egy '97-es zx900b-ről van szó
akkor kis lánc kerék visit és lánc csere.
Bogyó 3. egészségedre.
cseréld mert meg eszi a fogaskerekeket vagy rosszabik esetben elszakad ha nincs kopva a kerék,marad6t de álltalában egybe szokták cserélni mert ugye egybe kopnak
Előbb motor tipus adatlap stb csak az illendőség kedvéért
Igazából a hátsó lánckeréken nem látni kopást, egyáltalán nem hegyesek a fogak (22 e van benne), a lánc viszont ilyen tojás forma, hol feszes, hol lazább.
Pipi ne zabálj annyit szóval hány perc fért rá?
De pipi nem szereti a halat.
de nekem abból már csak a burkolat maradt a többi elfolyt disznóvágáskor... kép jobb sarkában kivehető akkor még légtelen volt a zöld üveg mellett(mondjuk abba sem víz volt...
Pipi akkor élvezne ha a barátok közben szereplői pecával szerepelnének
1kis kamerára csak 1kis perc fér.
már sarokban áll...................ha busát akar