Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szép jó estét ....Lackó ..majd...ha kész a kicsike ....szép lesz újra
van 1 haverom aki kintről hozza lepapirozva pár száz ezer ha érdekel meg adoma számát
majd ha sikerül 7est vennem akkor megyek de az nem most lesz
majd 12-én akkor lessz az idei első béjemwé találkozó nem jösz?
driftelhetsz
még nem mert nállunk szakad a hó és a nyári gumival nem sokat érnék
ráérsz küldeni holnap lehet csapok egy kanyart kerekek fent vannak?
na hála az égnek pöfög a csöves itókát küldök csak már nekem is venni kell
nekem is vót 1 ilyen csak peross 2személyel is tudta a 140-et ide attam el a faluba.........a mai napig megyen hibái;kuplung,előfék,hátsó fál lámpa kapcsoló a felniben ez nem sok.........viszont téleg csak hajtani kell és annyiért nem volt drága..........én ezelőtt 15áve vettem 45-ért
üdv! panyolainak nincs párja az tutti beindult a porszivos reszkessetek szomszédok
pont ezért vettem én is!nem kell melegitgetni,nem kényes,földutra is mehetek vele,stb
megcsinálom majd szépen,krómozni,porfesteni tud az öcsém,alkatrész van hozzá,fenntartása nem sok,csak a benzin szinte.

hátha már kibirom,hogy nem hajtom szét mint az elődjét
egy elektonikus gyujtást már be is szereztem hozzá!
de széééép,vagy 5 ilyen ETZ-t gyilkoltam szét annak idején
gondolkodtam én is ilyesmin,itthon jó volna rohangálni vele ,nem kellene 5-10 km-ért indítgatni a kawát
sajna nem tudnám hova tenni....garázs full
jó napot!
megérkezett családunk legujabb tagja!aki azt mondja rá,hogy szarul néz ki,az sose volt megbolondulva!
nem tehetek róla,szeretem
20000ft volt,kétlapos forgalmival,passzoló számokkal...
lesz mit csinálni rajta!felujitott volt a motorja állitólag,de nem fordul át,kint állt és beroszdásodott szegény
Ezt láttátok?
A zx10 a közép mezőnyben van, a szokásos motor karakterisztika miatt (alull nem megy, felül állat). A BMW-t nagyon istenítik, pedig az első lámpák miatt nagyon ronda, és sokkal drágább is mint a többi gép.
Én a Yamahát utolsónak vártam.
Át akarsz állni az erő sötét oldalára?

Ha egy ilyen teljesítményű motor kibír 2-3 órát nyélgázon úgy hogy előtte már körbement az egyenlítőn, és csak a gumi kopik el róla igencsak jónak mondható. 2001-esről írtam.
ulti
Mi az a felnőtt játék kékvér
Nem is beszélve arról a felnőttek dógozzanak ne játtcccanak
És az újdonsáág?
Szia,
Nem már nincs meg. miért?
Megvan még az a Teve által nemistudommitcsinált szerencsétlen ZX10?
2. ?
Nem baj?
1.-ső
hááát, nem is tudom
várlak dolgozok! vagyis bent leszek a gyárba de kimegyek és intézzük a biznicet hívj előtte