Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv mindenkinek.
Mi újság felétek még mindig csonakkal jártok ? Egyébként mindenkinek helló
Helló Bógyó Yamahás Gábor vagyok
me téged mindig is jobban szerettelek mindenkinél
jó reggelt
Még egy dolog amit megemlítenék,hogy terhelés alatt menet közben ez a jelenség nem jelentkezik csak terheletlenül!
Szia pipi!
Az alapjáratot én állítottam ennyire,mert tavaly sokat pályáztam,de még ez sem olyan magas ha a pályamocikat nézem!A szűrőket teljesen kizárnám mivel mindig még az előírtnál is hamarabb szoktam cserélni őket!Ráadásként pont most kapott új olajat,olajszűrőt és légszűrő tisztítást! Karburátor szinkron is most volt nemrégen kb 1 hónapja. A minap indítottam be kicsit járatni majd egy hónap elteltével és mondhatni,hogy pöcre indúlt!Tehát ezzel sincsen probléma! Az akksim bivaly,tavaly lett cserélve úgyhogy ezt is kilőném mint hiba forrása!Én levegő/benzin keverék beállítási problémára gyanakodom vagy eldugult,eltömődött fúvókákra,de ezen csak egy szétszedés és tisztítás segít!
Ja,még annyit,hogy kisebb alapjáraton sem fullad le még 7-800on is szépen eltötyög!
pedig azon is kopik mindig valami
vagy lefele a kékescsúcsról, vagy egy bp-i ominózus kereszteződésben
Te nagy tudású, az enyém is fekete, és nem emlékszem, hogy sokat szereltem volna.
Jó napot!

Köszönöm Bogyesz, hogy nem sorolsz a csőcselék közé!

Jóvan tanár úr
ezt nem tudtam ennyire befolyásol a szin mindig tanul az ember ez már szin psih ologia
Én annak csak örülök, hogy puszta tényektől is ilyen vidám vagy
Van is erre egy mondás valahogy úgy szól hogy "GAZDAGOK A LELKI SZEGÉNYEK"

mindíg megröhögtetsz baszod!
Az úgy sz@r ahogy van
nem beszélve arról, hogy még ronda is.
A ződ az zőőőd.......KAWASAKI,szétnyűhetetlen
akkor fekete elromlik bordo törik zöd ?
A fekete motorokat mindíg szerelni kell
Magába szíjja a sok napfényt azt gyorsabban öregszik a technika
motort szerel
nagyon el van tünve az öreg
kifelé motorozni jimmy?
most mi a fasz van?
most?
ES MOST?
Köszi