Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mostmég soknak tűnhet, majd megszokod, és grat a géphez
Szerencsére nem zőőődekkel bővültünk...
1-ső
Nem normális, biztosan kontakt hiba lesz.

Grat a motorhoz, ha kilencest vennék akkor én is ezt az évjáratot választottam volna. A csomagtartó és a túrás gumi bíztató jelek, nem hajtották agyon.


Bogyó itt maradt egy hosszú réz cső! Gyere érte!
Egymás után volt 05 zx10 és a K6 1000. A zx10 alul nem ment annyira, felül bevadult. Butábban reagált a gázra, a fékje hiába ugyan olyannak nézett ki, mint a gixxer radiálisa, mégis tompább és gyengébb volt.
Talán a ZX10 komfortosabb volt, több volt a hely rajta, jobban a pilótára volt alakítva. Alapból a kawa szélvédelme jobb volt, viszont a suzukival sokkal magabiztosabban kanyarodtam. Mindkét gépen hasonló sportgumik voltak.
A kawa sokkal szebb, illetve a rövid sportdobbal jobb volt a hangja is!
Mindkettő jó gép, a hondától, yamahától erősebbek.
Nem neked kellett első gumma? Metz. Z6 4000Ft-ba elvihető.
jó éjszakát
Sziasztok,

Meglett a draga.
Hangja gyonyoru de nem ordit, ereje nekem meg felfoghatatlan, nem dobalja ki a sebessegfokozatokat, nincsenek zajai/zorejei.

Meg sok kerdessel zaklatnalak benneteket ha nem gond.

Elsokent: hazafele uton (200 km vaksotet ejszakaban, lasd kep) veletlenszeruen el-elment kijelzes a homersekletjelzorol. Olyankor vizszintes vonalakra valtott, majd egyszer csak mindenfele ertekek bevillantak gyors egymasutanban, majd megallapodott 85 celsius korul, es kezdte elorol.
Ez normalis igy?

Udv:
Miklos
jó reggelt
Hali na ez se normális vagy matekból gyenge és hülyének nézi az embereket http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
köszi karmi a biztatást!
megcsinálom fajintosan!ugyan ilyenem volt,szinre is,csak az már elektronic volt,és soha semmi baj nem volt vele,pedig nem kiméltem!
sose felejtem el,az utolsó kettőt amit itt lehetett kapni,én,meg az öcsém kaptuk meg a fatertól(isten nyugosztalja),mi takaritottuk meg a konzervzsirtól,faládában voltak...
elsősegélycsomaggal 34100 ft volt!
persze mindenki irigy volt,és természetesen mindenkinek volt olyan ismerőse,akinek az ismerőse ilyen "nagymotor"miatt halt meg!
talán ezért is vágyam egy ilyen,felidézni a régi szép időket....
Tehát mindenki alszik... Vagy hasonló...
Jó reggelt!

Mi újság van errefelé?
ma is és holnap is dolgoztam/fogok
nyomok egy újabb kipufogó tesztet.
sündükü sündükü grat, mit adtál neki/érte hogy életre kelt.
üdv beinditottam a vasat
nem tudom megéri az az évjárat amit én szeretnék kintröl hozni
jó lesz a zx10R-é is, de a gixxi 1000 is jöhet, komálom ám.
át hát! ide az erőt még ha sötét is!

nah valaki......
noh ..alszik mki ..szép jóó éjt pápá
nekem piros volt.
szia
szia kék ...
Ki nevet a végén.
Ha a felnőtt játék neked munka az már rég rossz.
Jó estét.