Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jó reggelt
volt, de már ő náluk nem megy ez a széria, amik eredeti állapotban megmaradtak azok már a gyűjtőknél pihegnek és családtagnak nevezik.
igen van aki flexel tud szelepkorongot becsiszolni
Biztos igazad van... Karbisor:kopott szokott lenni,de a hasonló korú motoroknak nem?Amúgy azt ki lehet szúrni,ha nagyon tré.Hengerfej:tényleg problémás tud lenni,ha nem töröttek vagy házilag barkácsoltak a szelepek akkor könnyen orvosolható.Kuplung:nem a lamellákkal szokott gond lenni,hanem a nyomóköröm(nem tudom mi a hivatalos neve)szokott elgyengülni,és nem a kuplung a nyomora,hanem a váltó(kidobálja a sebességeket)de erre is van megoldás..Vezérlés:persze,lehet hiba,de melyik ilyen évjáratú egyéb motoron nem?Nem drága a lánc,láncfeszítő is beszerezhető,tengellyel nem volt gondom nekem..
Tartósság?Használat kérdése.Hidegen nem szabad ütni,hagyni kell rendesen bemelegedni.
Ezek az én személyes tapasztalataim,természetesen másnak lehet más véleménye-tapasztalata.Nekem tetszik a "nyers erő" amit produkál,a jellegzetes zörgő hangú blokk(mielőtt bárki-bármit mond,tessék hozzáértőt megkérdezni,mert igen ez zörög amikor jó-ez nem villanymotor Honda),a megjelenés....
németeknél nincs folytott?
Szevasz.
Akkor tudnál segíteni a kormánycsutka vételben?
és amint basi mondta lehetőleg NE végy 89-90 H zxr 750-t, kopott karbisor, szelepek szívó-kipufogó- állandó probléma, kuplung szétkopik, és a vezérlés is megsinylethette az évek sorát. ha teheted ne válaszd, amikor megveszed lehet épp jó, de nem tartós.
Inkább vizsgázz le "A"-ra.Lefolytás után mehetsz a Mozaik u-ba beméretni,a papírozás 25kw-ra egy vagon pénz és rengeteg idő-ergo nem éri meg....Ha utána egyszer el akarod adni 25kw-ként igen nehéz lesz még akkor is ,ha már nincs benne a fojtás.
basi2:nem rossz választás a ZXR,csak meg kell nézni rendesen!Tapasztalatból beszélek:vagy olyat kell venni amit már megcsináltak vagy olyat amit fillérekért adnak,mert motorhibás...Nem lehetetlen alkatrészt beszerezni hozzá!Nekem sikerült mindent megszerezni,jó áron.
gabeemw:ha komolyan ZXR-ben gondolkozol elmondhatom,mire figyelj,mik a főbb szériahibái,bár erről schzxr is tud beszélni azt hiszem...
Bocs fiúk,hogy bepofátlankodtam a topic-ba...
hivatalosan nem tudod le papíroztatni 25kw-ra, mert jelenleg senki nem árul és szerel ,papíroz le kis hazánkban ilyen szetteket. vizsgázz le nagy A-ra vagy gyüjts egy korlátos motorra. tudom könnyű írni, nem könnyű, de a bírságot kifizetni még nehezebb.
van szelep hozzá 9-10/db és van veshra is ami utángyártott de nálunk nem forgalmazza senki egyenesbe be lehet hozni ha van hozzá segitség
Na szóval a mai szlogen így szól Száradjon le annak aki nem motorozott ma
Szép motor! Huuuudeszíííííp!
Jó széria! Jó választás!
Nem akarlak elkeseríteni de a 89-90-es ZXR 750 nem a legjobb választás! Hacsak nincs egy vagon pénzed hozzá!
Valószínű hogy a hengerfejhez hozzá kell majd nyúlni! (ha még nem újították fel!) Szelepet nem kapsz hozzá! Csak szerencsével és akkor is aranyáron!
Folytás? Hmmm! Inkább vizsgázz le korlátlanra!
A karbiban a tolattyúba kell egy pálcát csinálni a rugó belsejébe hogy csak félig nyisson a tolattyú! Bár még igy is bőven 25 Kw felett lesz!
Miki ..gratula a vashoz ... széles utat....



sziasztok ..szép napos vasárnapot!
Légyszi segítsetek! Kinéztem magamnak egy zxr 750-eset, '90es évjáratút, gyönyörű állapotban, olcsón.... csak annyi a bibi, hogy A korl. jogsim van... :( az a kérdés, hogy nincs hozzá valamilyen folytó kit, amivel letudnám papíroztatni 25kw-ra? gyárilag 98 LE :( köszi a választ előre is: Üdv: Gábor
Grat a géphez a vigyorod mindent elárul
ha magamhoz térek beugrok érte ma
jó reggelt
elég csunya volt négyböl egy a többi türhetö a karbim abban volt némi ez az
be volt köpve a gyertya!
karbi szét gyertya ki pucc pucc sükdüdü sükdüdü dzzzzsssssiiiiiii azota sükd dzzzsssiii
reggelt
Nekem pirosba volt klackó én is nagyon szerettem, akkor ezek voltak a legmenőbb gépek. Zsír újat kaptatok a fatertól annó egyszerre kettőt Mizse felsőrétegébe tartoztatok Nem is mondtad, hogy kulákok voltatok
Lesz azért vele munkád, most egyenlőre úgy néz ki mint amit a ganésgödörből ástak ki remélem rendbe tudod hozni faszán...