Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

estét
Üdv.szép. ez már nem gyári fény!mondjuk ha jól meg van csinálva akkor még lehet tuti
Esetleg meg ezt nezegetem, csak 15000km-t futott:
http://cgi.ebay.co.uk/KAWASAKI...
üdv mindenkinek!
Sedu:
Koszi a tippeket. MOT es TAX meg van rajta. (akinek ujdonsag, MOT=muszaki vizsga; TAX=utado)
Biztositas autohoz kepest keves egy motorra errefele, egy kocsira uj ugyfelkent 700£ vagy afelett inkabb per ev, motorra talan 200£ per ev.
Itt a MOT olyan, hogy az eves muszaki vizsga alkalmaval bejegyzik az aktualis mileage-t (futasteljesitmeny), tehat nem lehet vele csalni. Amit tud csalni az maximum egy szezon, amit az utolso MOT ota futott.

Pipifax:
Itt az auto ami igazan olcso, pl 9 eves Ford Mondeo 1000£.....
Benzingőőőzös szép estét mindenkinek ..lehet örülni és jajgatni mostantól már leszek vége a szadizásomnak!
Bogyóóó..Jimy...kék...Sam..Fazi... Pipikém ..szekus..Hzoli..Zozo...Scha..Wédes ...Lengyusz ..és a többieknek is szép estét ..nah meg gyors Tavaszias időt!
Helló biztos fajin a gép mert KÉK.
Sziasztok!

Mivel tele a tököm mindennel, és még mindig rohadt hideg van és nem lehet mocizni, ezért holnap holnapután megyek Eplénybe síelni egyet.

Valaki esetleg nem jön arrafelé? Első alkalom lesz, talán nem töröm ki a nyakam
Képről szép. Nálatok úgyis az határozza meg az árát, hogy mennyi biztosítás/ road tax /MOT van még rajta.

Elég jól bírja a strapát, csak nehogy 55000 mérföld legyen benne.
Váltót próbáld ki, illetve olaj legyen benne.
Ott ezek ingyen vannak
Szia,

Koszonom a gyors valaszt!

Angliaban elek, es ezert az egyik lehetoseg ez lenne:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayI...

Itt megszokott az e-bayrol jarmuvet venni mielott valaki meglepodne.
A serulese eldolesbol szarmazik. Persze a szemelyes megnezes a donto.
Nincsenek nagy almaim, hiszen a tipust nem gyartjak 7 eve, tehat nem varok szalon allapotot csak legyen megbizhato. Ha jol tudom arrol meg hires a 9-es.

Ez csak az egyik lehetoseg persze.
Hali!
Kifejezetten típushibája nincs a gépnek, ha megfelelően karban van tartva, nem lesz vele gondod.
Az ha csörög a motor az nem gond, valószínű a vezérműlánc feszítője még nem ugrott egyet. Ha kattog, és dobálja a kettest, hármast, akkor az már probléma.
Teendő olajcsere, szelephézag, karbiszinkron, fékek állapota, légszűrő puceválás, lánc lánckerék.

Ha tudsz tegyél képet, vagy linket.
Sziasztok,

Gyors kerdesem lenne, szeretnek venni egy ilyen 9-es gyonyoruseget es tapasztalatotokra lennek kivancsi:
-55000 km-es futasteljesitmenyu motort be merjek vallalni?
-esetleges tipushibak, mit nezzek meg rajta?
-ha meg vettem mi mlegyen az elso muszakilag? Mit nezzek/nezessek at rajta eloszor?
-valami amire odafigyeljek mindenkepp es nem jutott eszembe....

Most lattam egy szep 2000-es peldanyt ugyhogy kicsit surget az ido, koszonom a valaszokat.


Udv:
Miklos
3.-dikk
Bogyeszén úgy hallottam igen Bár állítólag Jimyék nem szálltak ki mint a videón
1.Na jó reggelt.
oké
okk köszi
Ok! Holnap megkérdem,mit szól hozzá.
este 6-ig meló nyiregyi dunapakkban, csak utána vok. inkább adom a számot.pap zoltán 06209417718 neki benzin kell, hivatkozz rám beszélj időpontot.
ok ugy is megyek a 636-os cimbidhez és meg dumáljuk vagy jöhet a szám
esetleg annyiban tudok segiteni,hogy nyiregyig,vagy debrecenig elviszem és ha le gurul érte, akkor 285 az olaj de minimum 100liter
meg adom a számod és viszed , tőlem kb 600m-re most másnak. szivattyúd legyen, neki benzin kell.