Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az nem hamman volt.
haveromat kergette M6 velencétöl pest ig 298
az M6 nem tudná ezt,ha nem lenne át irva a kis agya
Ilyene:
http://www.youtube.com/watch?v...

A z-vel persze többen is megviccelrek, még egy nyitott Z3 is.
Pipi nem építettél még motort, nem tudod mennyi munka van vele!
A bilikék motor ráadásul jól is megy, a gazdija nem sajnálja a hátsó gumit sem
Rákérdezhetek?
Egy 6 hengeres ifa talált?
Ha újabb kilencesed lett volna nem is kellett volna visszaváltanod
Engem is csak 1 autó fogott meg, de az még akkor is távolodott, amikor kiakasztottam az órát
Üdv mindenkinek!Egy bmw-t én is állvahagytam még a Gpz-vel,csak szerelték a hátsókerekét !De majd legközelebb !
Van erre felénk egy srác(1.6 16v,Fiat Bravo)azt mondta nekem hogy ,,akkor a te motorod majdnem 2x úgy gyorsul mint a bravom"
Én meg röhögtem egyet és még majdnem megsértödött!
ilyen történt velem is.....
csak éjjel ,felpakolva, személlyel ,
911 porsche
200-ig húztam,aztán szépen elengedtem.
széllel szembe nem hugyozunk
másnap,aznap
kicsit használt kerekek de még jok másnap van
majd a busával előadod
Szépen megy csak lassan
Ha engem így megaláztak volna annó Dunának megyek (pecabot nélkül )
Olykor-olykor próbálkozott néhány bmw, mercédes, audi
ótópályán. Néha nézegettem a tükröt azé, mert volt, hogy beért mögém egy szerencselovag aszt mikor a nagyképű rámvillant 200 utazómná akkor visszaszúrtam 2-őt azt eltüntem előlle, mintha sose lettem volna ott
volt aki úgy próbálkozott, amikor leelőztem utánnamnyomúlt. Ezek hamar rájöttek, hogy kevesek nem is erőltették tovább
Éppen elterveztem, hogy ha legközelebb lesz valami versenyző megint akkor felhúzom 220-ig ha ott van a seggembe akkor lehúzódok jobbra, hogy azt hidje elfogytam
Amikor önelégülten elmegy mellettem 250-el parkettán ráelőzök
Sajnos ezt már nem valósíthattam meg, mert addigra fossá törették velem
te, anyaszomorító!
ez a pali akkor is levágta volna ha azt a zx10r-et egy vonat éri utol vagy canáry a 24T-vel két kézben.
amikor újak voltak azok is tudták amit kellett, ma hogy többségük túl van az 50-70 000-en még mindig a gyári értékeket várják ezektől a motoroktól, van aki 0 ráfordítás mellett. és a cserés alkatrészek helyett bontottak kerülnek beépítésre, toldják foldják, csak addig bírja ki amíg megveszi valaki.
Vitás kérdés
Ez nagyon azon múlik mikor érte útol csabit a kisteher a stoptáblánál...
Elég szépen megy az a ZXR!
látom folyamatos fejlesztés alatt áll nekem teeeeecikk
nagyon szépen köszönöm a kerekeket hátra okés,előre még nem próbáltam me itt -17van lefagy a tököm küdöm a pálinkákot
vót még most is beteg vagyok csak tudnám minek iszok?
ja, és saját kéz és elképzelés munkája nem valaki meg építette.
pipikém, azt hogy a szacsakicsoda hol mikor bútította le a szép motorkáját nem tom, de hogy a cimbi az első ,vásárlás követő próbakör után levágta a segédvázat azt én láttam és dokumentáltam úgyhogy pipikém lehet utánozni de megelőzni nem ezt a figurát.
fazi erröl is lemaradtál. (zx10 elkelt)
Szekikém ízlések és pofonok
Ha kora alkonyatban egy ilyennel találnám hírtelen magam szembe mindent eldobnék ami a kezembe van azt sprintfutásba hanyat-homlok menekülve meg sem állnék az ukrán határig
Alapvetően egy szép formáju gixi megcsúfolása az a torzó
Nem azt mondom, hogy érdekesnek nem érdekes és mindeképp egyedi Ez tényleg arra való, hogy kiállításokon mutogassa az ember, hogy, hogy meg lehet csúfolni valamit.
A Farokidom kialakítást tudom honnan vette a barátod
Szacsanija igazítatta ki az övét egy kisteherrel a design miatt
Nem szép dolog más ötletét ellopni(másolni)