Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mármint nem kedden... akkor itt lezsek, ha tudok, hanem a későbbiekben
Na, akkor örömbödogság..... hozz egyet kedden, de még hívlak, hogy itt leszünk e, aztán megmutatom, hova rakd le, meg hol lesz a pénz és jössz, ha tudsz és intézed magadnak nélkükünk... senki nem fog zavarni
a mennyiséggel nincsen gond sem a minőséggel főleg az olajjal azzal ugyan is nem megy az auto
de kérdezd csak meg a Szekit
me biztos rá feküdt az asszonya
nehogy azt hidd 2-3ezer forint haszon 1 uton és a többi tömény ideg de jobb mint betörni,lopni..............dolgozni
kerestelek telefonon deeee: piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ezt mondjaaaaaaaaaaaaaa!
oks haver.-.... virágzó jövő......
én meg 300ezret
kedden megyek mert 7fő már a Szekié de majd személyesen megbeszéljük mit tudok még vinni
egy évben kb 150 e Km-t megyünk.... Haverommal beszéltem, Ő most gyűjt 1500-at tavaszra... traktoros..
Bogyó, ha a mennyiség mindig meg van és ha szólok, tudsz jönni egy,max 2 napon belül, akkor rendszeresen hordhatod nekünk.. mindig mindent kifizetünk, csak ne legyen vele semmi gond. Ha 100 L, akkor 100 legyen, az árat Te mondod, csak nekünk is megérje... Meg majd szólj, hogy mit tudsz még és mindent eladunk... :-)))
Jó estét... lassan túl vagyok egy üveg boron... Nincs valami jó buli?
mindenkit szeretek de magamat főképen
Adjon az ISTEN Mindenkinek!Jó hosszút meg vastagot!
nagy bulályu gádzsim mát van hun a többi
Ezt nektek kííííívánom http://www.webvizio.hu/raldas....
jó reggelt
,
Ok!
Tel számom:06703168325
Na tovabbi jokat!
Indul a mandula!
Ok , holnap délelőtt megyek Gyulára ha lesz idő vissza fele teszek egy kis kerülőt Gyoma fele.
Holnap radcsorgok ebed utan!
Vasarnap jozanodasig
Ok!
Ha lesz idom osszefuthatunk