Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

engedd ki az udvarra csunyára ittad magad?
Az a lényeg hogy te jól érezted magad a többi az mellékes és most már várjuk a tavaszt és góóóóóóóóóóóóóóó
eszküszöm hogy azon gondolkodtam a nyári gumikat be dobom neki
Sem tesóm is jön haza aszongya nagyon szar pedig havi 1,5 gurigát keres
szilveszteri buli nekem jó volt de nem mindenkinek tetszet hogy nekemjó csak vicceltem jó volt a vendéglátás,a kaja,a pija,a csajok valahogy ki maradt 2napot ittam aztán nem engették ki tudja miért.................nem emlékszem
tegyérá uszogumit ilyen hama vashiányos lett
na amugy 7végén Jimbó gyilok lesz nem vároktovább mert az a csóri malac már lebeg a vizen mint a béka a mai olvadástól
aki jön-jön,aki nem nem mert ugye szinte senkinek nem jó ez a hónap sebaj,majd gondolok rátok
ezt nem cserélhetem le sorozat számot megvettük 618 619 620 a végzödések.majd ki hívom őket
Elmaradt de jobb is sógornak azóta is tartoznak másfél millával a friccek. És nálad jobb a helyzet? Hallottam a szilveszteri buliról hogy jól sikerült.
nem lett külföldi meló?
fog is mig le nem cseréled
ja és ne a fürdőszobában telefonálj
pusztulok kedves ukrán kolega
nemrég beszéltem jimmy vel kicsit viszhangzott
sziasztok
mi a turót csinálsz te éccaka Zsákos
reggelt
Milyen reggelt? hajnal kettő óta fent vagyok
reggelt bogyo
jó reggelt
Hali Szeki bocs a késői válaszért de dögrováson vagyok a lényeg hogy haveré a dob én nem kereskedem rajta, ő egy tizest kér érte.
semleges hely kell mert valaki jobban jár
Hali!
Tetemes mennyiségű sör, és pályinka leledzik a háztartásban. Te hozod a pizzát, vagy én vigyem hozzátok a piát?
üdv!pizza?
1;2;3.
motorland