Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

van csak nekem olyan nincs de ha szerzel 1 autó klima kompreszort,abból lehet csinálni át felytőt mert az birja a nyomást,nem fagy le,és alu a belselye és nem robban
vagy arra még nincs módszer?
lpg?
100 litykó 1 kanyar
isten menycs hogy haragudjak rád te bolond én meg értem a cimbid is csak majd akkor sirjon ha kellene és nálla tuti hogy már nem megyek még ha 500 forintot ad is érte már csak azért is mert 10 forinton cigánykodik jó nagy zsidó lehet pedig nem annyit spórol rajtam de ez az üzlet olajat azt viszem csak tudod hogy az na holnap ott vagyok vigyek 1 zsugor colát neked?
olaj az sztem nekem kell, csak megkérdezem a "főnököt"..
rám ne haragudj az olajat hozhatod ha majd más kér bengát akkor szólok és lefixálom vele hogy annyiért kell-e.
holnap............
mindkettőt megkérdezgetem... mennyiség?
a benya 310,az olaj 285
olajat hozz, azt nem győznéd hordani, ha jó áron van..
hogyér adod?
te Robesz nincs ott valami cimbid akinek benya kellene?
pedig itt nálam is ennyi occobban nem tudom adni mert 1000ft-ért már téleg nem furikázok több mint 200km-ert oda vissza és még a várakozási időt nem is számolom mond meg a cimbidnek hogy malyd 400forintos benga árnál se hivjon majd
jó sok évre tervezek...
de jó neked, hogy otthon szerelsz.... Én is kint lennék még tuti a műhelyben.... Holnap este riasztó beszerelés lesz... de még a bowdeneket is mind kifűzöm és olajozom, meg az összes munkahenger takarítás, meg minden, ami csak van... :-)
most vittem át a sráchoz a nyálat
sajna ,de ő ezért az ár ért már nem kér többet, így hát csak olajat hozz az még nekem is kell. na léptem irány szerelni. pá
de akkor azt is fel kell szerelni a motorra...
igyekszem.... ha van valami ötleted, szívesen fogadom... például, hogy ki az, aki tutira olyan színt kever ki, mint amilyen kell... meg ilyesmi... meg milyen festék, milyen lakk... ha esetleg van valami.... bármi...
az asztalal 1ütt vedd meg Szeki
és hogy ért tetszik tetszik adni
már csak a festéssel kell jól kalkulálnod és lesz öröm a köbön.
nem is gondoltam én sem, hogy lelkes leszek a tegnap este után... De mikor egymás mellé raktam őket, akkor nagyon kijött a különbség... így ez nagyon feldobott..
örülök hogy elégedett vagy, ha rosszat adnék nem lennél ilyen lelkes.