Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szeki ...nem piszkálni engem ..nem én szerelek ..másoltam amit írtak ...nah
akkor hány karmika van egy oldalon?!
szeki nem én voltam szia pusza
ezt jó oszt meg fogalmaztad
szép napot fiúk segítség kellene zzr600ba a közösítő tengely kottyan a karbi
Tudom, hogy nem zsugoriság, én is vehettem volna a motorjaimra drágábbat, de nincs értelme 10 éves motorra sokat költeni, eladáskor úgyse fizetik meg. A Suzukira is vettem egy gyárit, majd az lesz kibelezve. Ebbe kössön bele a sasszem
Miért nem belezel ki egy gyárit? Egyébként a zx7 gyárija is korrektül szól, ha a lángfogót levágod a gyüjtő végéről. Bár a tieden nincs már meg ha jól emlékszem.
olyan helyen dolgozik hogy mennie kell, a pénztárgép nem állhat meg ha 500 lesz a benga akkor sem, egyszerű, a boltos leírja a kiszállást és rá terheli a vevőre, pénztár gépnek mennie kell. én ha 100f-ot spórolok egy kannán akkor is bele öntöm mert tudom nem egy cigány kormányt gazdagítok vele. kóla nem kell mert már nincs mit ünnepelni, vizet iszom vagy teát. a szar súlya 101.7 kg volt szilveszterkor.
nem zsugoriságból keresek olcsót, csak ütni-vágni pont megfelel egy gyengébb állapotú. ha nem jön össze rá a lóvé, akkor van anyagom és gyártok egy 60/60- ast és egy 60/54-est igaz nem lesz neve, de lesz hangja. ma már minden a pénzről szól ,ha van haladsz ha nincs akkor ott maradtál ahol vagy.
na akkor csapjunk a közepébe, hátha lesz valami siker a mai nap.
Ne költsél rá sokat!
Szerintem az RS-3 hangja nagyon szép, kalapálni szeretsz, E betűt belegravirozzák ne akadj fenn ezen.
Nem árt ha a dob a vége felé szűkül. Csendesebb is lesz, jobban is fog menni. Külföldön más miatt is levesznek, gondolom nem sokat fogsz kijárni.
Minket is levettek az osztrák tetvek, mert a 60-as tábla ELŐTT nem lassítottunk.
Bogyó jössz a gáz-szettért, vagy eladhatom?
1.Jóreggelt.
na, megyek aludni... Jó éjszakát mindenkinek...
nehéz a kompresszorból megoldani? hidraulika csöves dolgozik nekünk, meg esztergályos is... ilyesmi nem gond..
rendben... meg kell keresnem és megnézzük..., hogy hogy csinálnánk, ha csinálnánk ilyet..
az nem gond.... kell egy szivattyú nekem és akkor az is jöhetne.. persze csak vicc az egész...
vidd le szekihez a kompreszort mert ugy is megyek hozzá szinte minden nap,vagy holnap után ha megyek gyere el hozzá
el csak adjál hejete 1 másik üreset
valamikor délután, estére..
és azt úgy el tudod hozni? palackban?
mikor érsz haza?
olyan 150 körül mert egy 20 literes gázpalackot 3000-ért töltök meg
nem, sajna... pestre megyünk reggel...
holnap megyek Szekihez ráérsz?
mennyi lenne az ára itt?
van olyanom... 2.0 turbo lancia thema-é benzines... az jó?