Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

KV-m?
Jo reggelt trogerek!
1.Jó reggelt.
jó reggelt
Majd jelezz már légyszi, hogy hibátlan első ülésed van e... az enyém már kicsit kikopott elől és ha van hibátlan, akkor nem huzatom át, hanem veszek tőled...
jó 8
kawasekis! küldtem mail-t a kipszivel kapcsolatban!
jóccaka
én is rákerestem, de nem tudom..
az mi?
egy jobb fötengelyre
motorlandon forumoztál?
Jó estét!

És mire cserélte?
nekem főtengelyt cserélt
ma megvettem a csiszoláshoz a festéshez pár cuccot... hétévégén csiszolás ezerrel... átnéztük a festékboltban nagyjából, mi kell.... egy 20-as körül lesz a három színnel együtt... nagyon rendes a festékboltos... mindenben segít, elmagyarázza, mit-hogy---- nagyon jó..
majd egyszer én is össze rakom a gyárit, ha lesz végre egy co-m... kivárom, míg veszünk egyet..
canáry-nak is kapott a gyári dobja egy perfor csövet+ minőségi tömőanyagot.kafa lett a hangja.
ja, csak ebből gondoltam:
a dob tetszett és a hangja is, nekem semleges a megítélésem.az egrusnak fura a végkúpja, a raptor bizonyos modelljét viszont nem választanám.
az nem jelenti azt hogy rossz lenne.
én amúgy szétszedtem a karbon dobot, kapott dróthálót rögzítve, meg gyapotot és nagyon jó lett... a gyárit is így fogom majd megcsinálni... le van már gyártatva hozzá a 60-as perforált cső, 2e Ft volt... csak össze kell hegeszteni..
miért gondolom úgy, hogy nem tetszett?
nekem még nem dolgozott, és nem hallottam róla sem jót sem rosszat.
a dob amit gyárt érces vékony hangú, azt már hallottam, még a saját R6-játét is.
miért nem szerel jol?
hátul van, vagy az elején a csövön?