Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bogyesz ez kényes dolog szerintem ezt hagyjuk a rokonságnak .ha eljutok hozzád fel hívjuk együtt
nem nem szabo ferenc hsámson
huhh!
o.k. zsírozom az utat!
tán nem jimmy-nél egy udvarban a ház utáni műhelyben. sarki épület a ház.
szeva zsoltipapa ha meg adnád az Andor tel számát meg köszönném mert a rokonság meg akar lincselni érte hiába mondom hogy nem vele beszélgetek
hi!nekem ott volt szerelönél a motorom
engem az asztal érdekelne ha meg van a sujja
Üdv urak, drusza itt vannak a képek a méret a következő
41cm hosszú,10cm átmérője a könyök felől a belső méret 6cm és a furulya 4,8cm
olajtot
meg-meg kicsit meg fagyott,és meg mentettem a fogorvostól
mit hoz az arany színű hátsókerekes dzzzsíííííííííííí?
megtaláltad hajdúsámsonban azt akit kerestél?
remélem meg lett
Szekikém ugy néz ki holnap is megyek csak dél után
csumi........az akra annó gyári állapotában is 124decibelt szólt ujjonnan amikor neked el adtam már 10centi hijja volt ugy még jobban szólt és mélyebben de én ugy szerettem
60-as az összekötő csövem vége és nem akarom szabogatni kisebbre.valami ilyet keresnék igazán de nem botlok bele kis hazánkba, naná akinek van az élvezi gondolom.
20 ezer a kettő.
nem volt csizma, csak rövid gatyó oda égett rendesen, 2 hónapig volt mire néznem.
megnéztem a yoshit a vakerán, de horpadt kissé. előbb rá kérdezek egy másikra ami nem sérült, ha lesz egyezség akkor azt ha nem akkor egy bódis ami nekem kissé rövid, de ha nem akkor rákérdek az rs3-as ra, csak ott szerelni kell rendesen mire kikupálod belőle a horpikat. és az E betű sem káros ha a jardnak meg állsz vagy ha vizsgára viszed, esetleg külföldre mégy. egy kitanult zseka is levehet kint 100 euróval és már mindjárt drága lesz az olcsó dob.
Vedd meg az ARROW dobomat relatíve kicsi pénz, és gyárts hozzá belet. Karbon Titán 900RR-en volt fenn a bemenő csöve 53mm 400mm hosszú Slip-On

http://www.kepesmotor.hu/onroa...
Hogy történt? Elestél? Nem volt rajtad csimma? Az a kíken rajtavolt amikor megvettem, nem lógott ki belőle...

Amit javasolnék nem nagy pénz, elég hosszú az összekötő csöve is.

Van a vakerán 20-ért egy Yoshi RS-3..
Hello!

Mennyi pénzbe kerül az emelő? Első + Hátsó
a motor eladásnál alku tárgya a sport dob, ha bele alkudták és neked is jó volt, akkor had vigyék.
szívesen, normális üzletet kötöttünk, no problem, te is haladtál én is. nekem annyi volt a hátrány hogy egy életre megjelölte a lábam az az összekötőcső, megúsztam egy nagy forradással.
végig hatvanas csövet akarok a dobba, nem sok választási lehetőségem van, vagy gyártok magamnak egy dobot ami 60as vagy marad a 60/54. van pár lehetőség meg próbálom őket sztán majd marad egy.
5-6 körül vettem meg tőled a 10-es összekötő csövet, nagyon örültem neki, jó lett, köszi utólag is. Sajnos belealkudták a motor árába a rövid kipuval együtt...

Próbálgattuk nálam a Gianelli és az Arrow dobot, ha emlékszel még. A rövidebb hangosabb, mélyebb hangú volt, ez az irányadó. Ha kell van egy olcsó saválló dobom eladó. Garantáltan nem csendes!
10eFt.
Teljesítményben a gyáritól jobb, ingyen felpróbálhatod, ha nem tetszik nem kell megvenned. Ugyan ilyet raktunk fel egy 600-as Fazerre, ott nem került vissza a kétszer akkora Finster.

Ha yoshit nézegetsz (nekem is ez tetszene), csak japán gyártmányút vegyél. Az usa nem ugyanaz!

Volt régebben egy Akra dobom (bogyó féle) az kegyetlen hangos volt, igaz végig 60-as...
+ tedd hozzá hogy kaptál egy arrow összekötőt az ördögszekérre! na,na
az hogy mi volt már elmúlt, most nincs.én is próbálok nyitott dobot keresni a kékre, de nem eccerű. próbáltam már több dobot is eddig egy bódis volt a nyerő, még egy bódis vagy yoshimura próba lesz és utána ami jól szól rá lesz hegesztve és kész.mutatós a rövid dob de az új tizes is hosszú dobbal is nagyot szól, kialakítás tömőanyag palást és méretfüggő a dob hangja, még megpróbálok mást aztán lezártam az ügyet.
A kíkre is találtam és a szürkére is. Ha jól emlékszem bőven 20,000Ft alatt adtam el a vipert is, amit a képeim között látsz, gondolom akkor olcsóbban vettem, mint 30,000Ft.
Ha meg nincs rávaló dob, akkor tudok hozzá összekötőcsövet. Te is vettél tőlem 2-3000Ft volt az ára ha jól emlékszem.

Ettől függetlenül ha tudsz még buzogányt még mindig érdekelne.