Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fényképezd le, tedd fel ide a képet, photoshoppal megcsinálom a rövidítést, és nézegetheted.
Most jut eszembe hogy haveromék mennek ferihegyre jövőhét szombaton!Hova valósi vagy pontosan?
Hát ezzel se leszel szebb, mint nélküle.............
Megakarom nézni az összképet rövid dobbal mielőtt kiadnéd 100ezret egy yoshimura rendszerért!Baráti körben mindnekinek hosszú dobja van sajnos!
Aruld el mi a celod vele!
Had tanuljunk mi is!
Azt nagyon megköszönném ha eljuttatnád hozzám!Még 2-3 sör árát is hozzácsaphatunk ha feladod nekem postán!Csak ne felejtsd el!
hallod én most nem küszködök azzal a koszos szarral. Nem tudom mi a célod vele csak egy horpadt lukas cső Semmi nincs benne Ha visszahozzák a flexem valamikor lehet levágom neked.
Ha neked nem kell akkor jó lenne nekem az!Ha feladnád nekem egy utánvét áráért?
csak nem azt a zsenge női karod akarták meg venni
szeva F.A.SZ.
karc mentes
Szarrátört azon csúsztam Attól már csak az elsőlámpám épebb
Szevasztok trogerek!
hetente egyszer olvasok olyantot de a kedvedért ránézek
holnap
Pipifax!
Írtam neked mail-t a motorral kapcsolatban!Majd válaszolj már kérlek!
Szép sötétített plexi van rajta.
csumi Szakács urrrrrrrr
hogy ne tudnék adni Pipi még blokkot is melyre rá van irva,fizetés után reklamáció nincs
a JImbó az a Jimyéééééééé nini
én is rakok képet a motoromról és a sisakomról
Sam bácsi én csak azt tudom, hogy az öregem vitarája valami amerikai változat side kick vagy mifene Semmi nem az égegybaszta világon nem stimmol az európaihoz Egy hűtő sapkát nem lehet hozzá venni, mert nem passzol a méret Egy légtömegmérő 263 ezer(nem ér az egész autó annyit ) 80 körül a hűtő, meg bármit próbált már az öreg venni hozzá minden legalább négyszeres áron van mint az európai piacra gyártotthoz Nagyon kicsik az eltérések az alkatrészek között csak pont annyi, hogy nem kompatibilis egymással semmi...
Persze fazit ne engedd fajtalankodni vele
Vóna szíved leszúrni jimbót hisz nálatok az már család tag