Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sikerrel jartal?
Köszi Fazi
http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Hivdd ezt Sam!
Szerintem meg mindig egyben van a vasa.
Pipi eladó a benya pumpád vagy egyben árulod a vasat
9-hez GYÁRI kipszi kellene nem tuning!Ha valakinek van egy felesleges vevő lennék rá!
Jöhet a finom ebéd utáni, szundi.
Ezt a szemet idot!
Szakad a ho + fuj a szel 1000-rel
Rendben tesó, addig beszélünk
Na
Na
Szeki, itt van rúla kép, ez Mitsubishi mintt minden, ezen a motoron a kompplett elektronika, a relék minden, ugy nézem ez az eredeti pumpa
pedig akkor lehetne a neved Luk SzkájFazon
Inkabb a kutatokra bizom!
legalább rá jönnél a fekete luk rejtelmeire
Inkabb a cocat!
csak a Fazi nehogy a Pipi szuri meg háturu
na ez okés csak január vége fele mert addig birom etetni
A pipi meg tarti a tálat
De előtte a fazi háturu meg szuri a disznyót
A hiba a következő vót,alap az enyimen hogy mikor a gyútást ráadod berreg, a hogy tellt a rendszer, szakaszosa katogott,végül csend, lehetett inditani A nyáron Olaszországba csinálta előszőr, hogy gyutás ráad, és nyem berreg, nem indul,vártam még pár percet, egy ciginyit aztán minden fasza.Mikor le lett állitva má elég sokszor csinálta, sőtt volt hogy nem állt el a berregés tehát nyomott végig aztán magától elállt
már alakul 40km-en már csak 4X közelitsük az árkot és már csak néha felejti el benyomni a kuplungot nem baj,pár 7 és uj kuplungot lesz kénytelen bele venni disznó gyilok lesz mindenképpen gyere mert ha meglát a disznó magától szalad a késbe
gyári pipi gyári
hát!
én, mikor hengerfejes lett 2x egymás után az itteni amcsi kawa akkor szét és össze is raktam azt de a pumpa az ugyan az volt rajta mint az európain, de mivel használt volt már cserélhették rajta így nem tuti az infóm. minnyá teszek fel róla képet milyen az eu. de sok típuson mitsuba ketyeg, az e-bay-n még a pumpa relé érintkezőjét is meg tudod venni. minden típusnak és karburátornak meg van a benzin igénye amire méretezett pumpát szerelnek be, a kis japó nem tesz be olyat ami túl vagy el van méretezve.teszek képet és hasonlítasz.
de mi a hiba? nincs benga, szaggat, rángat, nehezen indul?