Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeki vagy?
Ez itt nekem kánaán meg neked is az vóna
Tesvérem a zsuzskát inkább ne küggyed me élni akarok még és nem infarktusba szeretnék nyugovóra térni Nem hiszem tesó január közepe látszik tutinak a malac pőrzsölésre vagyok Ha lessz
Sam tesó ne hogy hazahozzál még1 asszonyt vagy esetleg valami mást a töködön
nem titkolom olaj260,benga 290huff ha valaki olyan olvassa,üzenem hogy béééékap6ja
tesókám azé remélem szilveszterre ide érsz ha kell kimegyek érted vagy az asszonyt kiküldöm..............inkább
bogyó, én senkinek nem tennék szívességet hogy majd ha el kőll akkor fizet, itt el tudnád adni de én nem szeretném árulgatni mert nem a sajátomban lakom, és el jött a tél, a nagy fogyasztók havi 1M hagytak ott bengára mint pl a tetősök. de meg állt az élet. a kawaszeki@freemail.hu-ra küld el mennyi az annyi hogy körbe kérdezzek még több embert kinek kell. benga kellett volna mert sokan motoroznak és tudok olyan társulatot akik közösen meg vették volna de itt a tél és nem mennek. sokan meg csak havi átlagban tudnak tankolni előre el tenni kevesen. én is jártam olyan tüzelővel mint ami a tied semmi gondom nem volt vele igaz csak normál használatban küldtem autót motort, de semmi különös, csak a bengán és a kipufogó gázon érződött a cucc illata. hoppácska most jutott eszembe hogy egy cimbi benzines stiftel grasszál céges melót és ő régen is kb 100e ment azzal a cuccal, na este megkérdem, csak lökd az árat a címemre.
Gyógyulok és közbe Cubai tanárnő képez
csókos Fazi
Csokos Karmi!
SZep az ordog!
sam gyógyulj ..és majd tavaszra találkozunk ..ha előbb nem!
Szia!
Fingom nincs körülöttem má mindenki szaladgá én meg szenvedek de el ütöm az időt
Szeki a haverodéra nem emlékszel, hogy millen benya pumpa vót
szia Sam hogy vagy mikor jössz haza
Faszom kivan hogy egy csomó dolog nem stimmel az európaival
erről megint nyithatnánk vitát. a biciglisek gyalogosok és még kik azok akiket a nyomorultak ide vesznek és az ordíttatják ezekkel a retek médiával hogy a gyorshajtás. nem volt időm még a gyorshajtás fórumon meg szellőztetni hogy miért is távozott oly gyorsan a spanjuk a nyomorultaknak. van fényképem róla oszt mondhatják a saját kis hülyeségük, lesznek barátaim megint.
Szeki jó hogy itt vagy Lehetséges e az, hogy az én vasamon más a benya pumpa (california)mintt az európai modelleken? Anno mikor össze törtem ugy emlékszem cseréltük aszt hiszem cbr-re de má abba se vagyok biztos van tipped
Basi!
Ment a lóvé!
Köszi
itt meg minnyá süt a nap
15 fok
jólvan Szeki papa értem én volt két jó kanyarom ,kerestem 18ezret durván 4 óra alatt de mára is kértek 1 fuvart de csak ugy tud fizetni ha otthagyom és ha elkelt még átrágom mert én is azt a lóvét forgatom majd szólsz ha kell valami
tegyed csak tesó háha olyan mint a béjemwé............trükkös
öcskös vw1.4 B én o 1.5D de rákérdezek ha kell neki. öcskös gaz 2.5B+gájz. tél van nincs temetős meló, tegnap a kik gsxr1100 fighteres hív hogy kellene pala S.O.S. me beázik a könyvelője, elmentünk a tetősökhöz már azok is itthol hesszelnek, de nekik nyugi van, pénzük zsebbe alig van pár ezrük kint tartozásban.
Fődim, meg találtam a leirást, meg a képet, de nekem a gyári se illen vót szóltam a szerelőnek fotózza aztán én ide teszem szakértésre hátha valaki tudi hogy mi ez
Arra lehet de itt fuj a szel mint allat.