Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

este fent lesznek a mi képeink is!
jééé,az tényleg én vagyok......elég homályos.......biztossan nagyon gyorsan mentem....
Na hali látom már fényképek is vannak fent
jééééééééééééé elő került 9363-is
ki ez az öreg vámpir
Szerintem az utsó kép kojot, bár kórház tudja...
áááááá,
én láttam hogy a szünetekben csiszolópapirral adott neki
Szépen megrágták az egerek!
itt már túl döntöttem és a ring alatt voltam
Na jóvan azé nézek még valamit csak lassan tőt át megint...
Jaj bocsánat kettő

Canári motorja alul középütt...
sportmax gp tényleg nagyon jó az a gumi
Na hát az egész buliról igazából nekem csak egy jó képem sikerült
5,5 felnin 190-es gumi.ha jobban döntöttem volna,fejjel lefelé mentem volna a ringen
egyébként ez a dunlop mintha oda ragasztottak volna
Krézi papa most nem vigyorog ennyire sedu
ezek szerint majdnem neki adtál mattot az 1-esnél
Mintha rémlene, hogy a reglapon írva vagyon, hogy csak kifogástalan műszaki állapotú motorokkal lehet felmenni a pályára Szerintem az első fék teljes hiánya nem fér bele...
A lényeg, hogy megusztátok szerencsésen, nekem sajnos ez hiányzott egy hónapja...
Azért csak lefojt a peremén a rossz gumi is
klimaxolsz vagy mi?
de ő nem a 4-es-ben volt
igen, a kék 9-es mellettem állt... beszélgettünk a sráccál... elestek előtte és kifolyt valami, azon megcsúszott és eltanyált.. fékkal, oldal idom, lábtartó, kipuff karcos, meg a motor oldalsó burkolata kitört és kifolyt az olaj..
a baleset a 4-es-ben volt? mert mikor azt éreztem, hogy nem bírom tovább és felegyenesedtem a motoron, pár másodperc múlva piros zászlót kaptunk..
ott mi volt,,,a célegyenes végén?milyen perecelés?
állítólag egy kék 9.-est is hazavágtak
neked biztos volt vmi a gumiddal.... már odafelé is beszéltük, hogy szitál rendesen... én is láttam egy két kanyarba a pálya felhajtón..
Megyek fényképezni, lehet majd pislogni
az szééép volt
szegények,kitettek magukért,aztán a szél meg szétbaszott mindent
Volt a baleset a cél végén, aztán még mentem egyet, odaadtam a 3-as számot valakinek, aztán indultam haza, mert nagyon fújta a szél a felhőket a pálya felé.