Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

túl is ment rajta... kérdezd meg sedut az ő órája digitális és 272-n állt.. mikor a BMW-t kergettük.. és akkor az enyém még simán gyorsult..
úgy látom nagy az öröm
jővőre én is szeretnék el jutni csak már remélhetőleg egy 10-sel
jó reggelt
nekem volt meg van is benne ilyen molyos olaj 2-3 ezer kilóméterig nagyon jó utána nekem olyan fos lett
repsolt próbáld ki
akkor az nem volt 280!
a fogyasztást is mértem... odafelé úgy, hogy csak néha ütöttük pár percig 280 körül, de egyébként 140... 5.8. Aztán seduval teletankoltuk mogyoród előtt.... és így a ringgel együtt, meg hazafelé végig 250-280 körül 7.9. Nagyon meg vagyok elégedve vele... Nem gondoltam, hogy egy ilyen régi vas ilyesmit tud, bár olvastam róla, de hihetetlen volt..
Na, kipróbáltam a 10-40-es olajat is... Eddig 10-60 volt benne, mivel árban minimális különbség volt, így gondoltam, miért ne a jobb legyen benne.. Próbára most vettem 10-40-et. A váltó sokkal könyebb lett, a kuplung másképp viselkedig, és egyáltalán nem fogyott semmi az olajból, egyáltalán nem eszi.. Mindekettő liqui moly volt.... (ezt tudom megvenni nagyon olcsón és nem tűnik rossznak egyelőre)
Láttam a pálya mellett sok fotost, meg videost.... ezek nincsenek valahová felrakva?
nagyon jó volt... még itthon is vigyorogtam egyfolytában... Mi találkoztunk, nem tudod?
Odafelé menet is jó volt az M3-on... seduval megindultunk egy Z4 BMW után.. nem ment rosszul... 280 körül tudott a Z4, de kevés volt... Simán vertük azt is.-...
na látod.......megy ez,ha ráérez az ember
Én is a kezdőben indultam, még soha nem voltam semmilyen pályán.. igazából még nem rég motorozom, de nagyon nagy élmény volt... engem sem előztek és azon csodálkoztam, hogy az egyenesekben is simán fogtam a sokkal újabb motorokat... egy kék zx9 volt, ami a legjobban tartott a célegyeneseben, de folyamatosan mentem rá és a vége felé már előtte fordultam be, aztán a kanyarokban elmaradt, pedig azt hittem, megindul utánam...
Cél:kettőhuszalámenni
jáááááájj.........
na azt tudnám értékelni ha a lány odajutna hogy ilyen helyen esernyőt tartson,,,,pláne nekem,,,,,,,áááááááá
maradok én a jó öreg "papás"tempómnál
megy 1 elsőt,gumi melegitőt,a lányod lesz az esernyő tartó,én meg a szerel(t)öje
asszem veszek egy hátsó kereket,baszok rá egy jó gumit ami fasza pályára,oszt ottan csak cserélni kell a kereket,oszt góóóóóóóóóó
Na elkaptad amitől én is félek.....fertőzött lettél...húú farkas...kezdődik harc az idővel ajjajjjajjjajjjj
jövőre mindent bepótolok találkozók,ring...óóóóóóóóóóó móta nem iszok csak spórolok gyüjtök
Én megmondtam,hogy így lesz!
Bogyóka nem volt ott
Te voltál a kék 98-99-es kilencessel? Mert akkor nekem lett állítva a nyomás.
ne hagyd ki!
qrva jóóóóóóó Bogyóka!
azthiszem megfertőzött
csak győzzem lóvéval jövőre
meg gumival
én még soha életemben nem mentem a ringen annó MZ kupát láttam élőben de már alig várom hogy ki bróbálhasam 1 szer
nem toom,javarészt a haladóban voltak
a kezdőkben szinte csak a fórumos 9-ek voltak ahogy láttam,de volt 10-es is akit hol kívülről,hol belül kerültem a kanyarokban
az egyenesben nem volt ellenfél......
jájj de jó volt gyerekek...........