Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jo reggelt
kár hogy nem jöttél fazi!
Elég sokan voltunk a fórumról
majd lesznek nekem is képeim,ha a lányok eljuttatják
elég rekettes volt a hangjuk
j
Gondolom mar nem voltak szomasak
engem fel is hivtak olyan fél 3körül de téleg akkor jöttem haza Ukrajnából akko ezek szerint végig hivtak mindenkit ahogy szokáss
Reggel neztem a telom Pipo engem is hivot hajnal 1 fele
No.1
Jo reggelt Trogerek!
Orulok ,hogy jol ereztetek magatokat a ringen
nem sajnos mincs hajtási engedéjem .............................januárig
na örülök hogy mindenki hazaért és jól szórakozot bár az ittas bagáz nem rég hivott azt hitték alszok de nem rág jöttem haza ódaátru
nem lett komolyabb baj ez a lényeg, a többit meg majd megbeszélitek,mi meg tanulunk belőle
nos.én tudom hogy ez benne van a pályázásban sőt,én jobban tudom.de az a jelenet...azért voltam már néhány nyíltnapon és versenyen,de ekkora zakótól még nem voltam 0.05 mp-re..tulajdonképpen mi volt a szándék abban a kanyarban?mert én versenytempós féktávot vettem és már jócskán borítottam amikor igencsak tempókülönbséggel elviharoztál mellettem
állóra fékezett hátsó fékkel a mol kutig sem állsz meg ott..vártam mikor engeded fel...de nem...
MEGVAGYOK MÁR
Te bogyó! Neked állítottuk a guminyomást a tizedesen, most a Lime Partyn?
Hun vagyok he?
PEDIG RIKITANOM KÉNE A SOK ZŐD KÖZÖTT
na ez nem hiányzott
ok megvan a bajszos ember
én meg pontosan 19 kor csak meg álltam tankolni meg italozni mindjárt felteszem a képeket oszt lehet nézni!
merre-merre,hát az 5-ön,sztem te jóval hamarabb indultál mint én
én pont fél 8-kor indultam a ringről.
himi te merre jöttél hogy meg áztál mert én nem
ezzz nagyon nagy élmény volt gyarekek! életem első pályázása a haladók közt ráadásul.. :) asszem megyek nyiltnapra is jövőhóban ha lesz..
nem...:-))) vegyültem egy kicsit, csak tényleg fogalmam sem volt, hogy ki kicsoda és azzal a sráccal mászkáltam, aki szekivel volt.... Ő vette meg azt a zx-et, amit nekem is ajánlottak, amikor venni akartam, így volt téma..:-) jó lett volna megismerni mindenkit, de ez most nem jött össze...:-)
ja,ahogy mondod,szekivel is csak épphogy kezeltünk oszt annyi