Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

itt az én gumim......
Régebben nem számított a lassú/gyors mindenki ment mindenhol. Most volt különbség a csoportok között, a 3 volt nekem való. A Z-ket legyűrtem, a ZX10-ekhez kell még egy kis gyakorlás és slick gumi is. A pilot sport utcán jó, de ide kevés volt.
én is azért siettem, hogy ne ázzak meg, aztán meg úgy belejöttem... de szerncsére én sem áztam meg... ott voltál még, mikor a szél borította a nagy kawasakis valamit a bejáratnál?
ja-ja tényleg....
nagyon jó volt a 4-es... valóban...
húúúú bocs... nem vettelek észre.... többen voltatok, vagy csak egyedül....
Igen, elég jól jöttem hazafelé... jobbról, középről, mikor hol...
19 óra előtt indultunk haza, a barátom lement Szolnok felé (megázott) én megúsztam az esőt.
Meg Lyme Party
többet értél volna a 4.-ben,sok volt a lassú motoros,én tudtam húzni neki rendessen,csak én előztem,senki nem ment el mellettem,nem kellett figyelni hogy ki ne üssenek valamelyik kanyarba.
tudom.. mindig téma a ződ, vagy nem ződ.... de ha nem lennének ződek, akkor nem lehetne téma... kell a ződ is...
nem,ma van dolgunk itthon..........de sztem ők se nagyon dajdajoznak ebbe a kula időbe
Ne szépítsél én nem tudtam megelőzni, 272-nél nem megy tovább a szekerem.
Próbáltalak hívni, de nem sikerült. Hazafelé úgy elmentél melettem, hogy észre sem vettél. A kamion, meg majdnem lesöpört amikor jobbról előzted!
Óvatosan! Gumidról kérünk képet!
mondd ezt pipinek
Helloooo... nem találtalak hazafelé menet... lemerült a telom is, mikor jött az eső... mikor jöttél haza? Jól ment a motorod tegnap..
nem is fogom
te nem maradtál jimy-éknél inni
Én az 1-3ban mentem. A 3-as jó volt, ott tudtam előzni, az 1-esben sokan megelőztek, bár azok közül néhányan a kavicságyban landoltak. A legelső ringes motorozásomon jobban odatettem magam, de haza is kell érni a motorral. A láncom ígyis megnyúlt a hátsó gumim cserés lett.
én nem tudtam, hogy a zx9 ilyen jó... nem is ismertem, csak az tetszett, hogy szép zőőőőődd...... semmit nem tudtam róla, nem is láttam közelről...
elhiszem... Én szeretem az ilyesmit... persze a lehetőségekhez képest normális keretek közt... még a pálya legelején volt, ahol nincs forgalom és simán elfértünk egymás mellett..
pontossan!
nekem az első ilyen nagyobb gép az YZF-750 volt,'93-as....na az 7 liternél kezdte a fogyasztást
Ha 80-al mentem akkor is,meg ha 140-el akkor is
hááát 270-el én nem kergetnék egy BMW-t ,főleg közelről......akkor már minden pillanat számít.....veszélyes
nem rossz.... Mikor vettem a motort, úgy volt hirdetve, hogy normál tempónál 5.5- öt eszik.. nem hittem el és mikor elhoztam, csak lassan mertem vele még menni és 5.1-lett a fogyasztás.. Az a durva, hogy előtte suzuki gs500-am volt, ami 6 körül evett...:-) de az is érdekes, hogy az újak sem esznek kevesebbet... sőt... haverom 600-as hornet-e 2007-es és többet eszik, mint ezek a régiek...
asszem csimbi!ne hagyd ki a ringet
kurva jó móka....
eszméletlen az a pálya.
én is most hülyülök meg vén fejjel
igen,ezek jól fogyasztanak a túratempóban,az enyém is beéri 5,5-5,6-al.
Sőőőt,a szlovák benzint mégjobban szereti,akkor elment 5 literrel 100-on
Ja ja, én voltam.. kék..
egyébként tankolásnál is mellettem állt.. ott számoltam előtte a fogyasztást...