Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Biztos élmény lehet Basi (kb. az első 10 perc utánna baromi unalmas szerintem
Ejtőernyős ugrás, szabadesés az már tuti g.ci jó
Csak a készer műtött hátam nem díjazná a nyitórántást
Na pá szarházi banda .Holnap a mol kúton Himi
Ja gratula a Sedu bébihez
én meg téged
az ,aszittem több....
a repülőből tandem ugrást akarom már kipróbálni.....
az igazi szabadesést.............
na,pipi erre varrjá gombot...
Holnap ezért lekörözlek a pályán!
jóember!
asszed nemtoom hogy buli lesz a ring után....gondoltam kicsit idegesítem/már ha lehet/a papit
ennyit még gondolom te is felfogsz hogy nem a ringre vette.
Ingyé van! Csak nem mindíg lehet repülni mert a szél irányától függ! Én kb 1 éve vártam rá! Hosszú a várolista! Amikor hív azonnal kell menni mert megy más akkor! Ma én voltam a 4. akit hívott ! Előttem 3-an nem értek rá!Azt mondta elsőre sokan összehánnyák magukat!Nekem nem sikerült! Én 1 óra 5 percet voltam fent!
Amúgy 1 óra 15-20 ezeré megy!
Adrenalin a javából!
Azért nem semmi alkesz lehet a gyerek Jimy papa ha már ennyi piát be spájzoltál az ágya mellé
Te szerintem valamit félreértesz jóember
A ring utánn dzzsííí dzzzsiimmékhez, ott lesznek elfogyasztva eme nedük...
A ringen ingyen monstert osztogatnak majd a nevében is benne van tényleg szörnyű bár ha duplára higítjuk ásványvízzel akkor talán fogyasztható...
ezt mind a Ringre hozod Papi?
Kojot halott emberrel minek beszélgetsz
Olyanok vannak pedig dögivel Néha-néha, majd a kezemmel kellett odébtaszítani egy két vakmerő titánt
Ami pedig rendszeressen előfordult, amikor belűlről menni akarsz el a zsengének, rádhúzza és leszorít...
mennyi egy ilyen ugrás Basika?
Rohadt szemfüles vagy!
5:9-nél azt mondta a basi, hogy "ez 100X többet ér mint a motor" Találjunk ki neki valami büntetést
Én javasolnám a halált máglyán
Egyéb 5let
áááá,ne reménykedj te abban hogy nem találok oda....
A vas eldobásban meg asszem te viszed a prímet
Ha valaki csúnyábban leparkíroz mint te,havi fizumat ajánlom fel.És ezt vehetitek fenyegetésnek
nehogy aszidd má hogy meghülyülök ha versenypályán érzem magam,sőt ,én leszek legjobban beszarva hogy ki ne basza alólam a motort valami féktávnemismerő kamikaze
Egyébként Kojot, azt tanácsolom a ringen,meg csak a legutolsó körben indulj, mert ha az elsőben máris eldobod a vasat(esélyes) akkor nagyon sz@r érzés ám a törött motorod mellől végigvárni, míg a többi fórumostárs kiélvezi magát a pályán...
Qrva nehéz odatalálni ha még nem voltál Jobb ha reggel fél 7-kor indultok, majd összeszedegetlek benneteket délután 5 körül a 0-ásról...
mi fél négykor má melegítjük a gumikat Pipike
má a Ringen /ha odatalálok/
Ittvan még! Flying
Akko kőőőő! Legalább nem az esőt hallom kopogni rajta!
Ez a hangszóró ernyő.