Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jah csak nem mind1 hogy egy olyan milyen 15éves:) meg amúgy is apám vette magának,meg nekem szóval közös a moci.majd ha meglesz a jogsim akkor ülök rá:) ennyi
hehehe.Nem kell tartanom attól hogy belém jön ugyanis ez a 9 es a zsolti apjáé.Majd ha betölti a 21 et akkor lesz csak az övé addig meg csak nézegetheti:D
akkor elnézést ha megbántottam ,de tényleg minden rossz indulat nélkül irtam amit...sajnálom ha félreértette ,a betegség meg nem derül ki a képeiből,és tényleg semmi baj(unk)om vele ,meg veled sem ,szép dolog,h kiálltál mellette ,de nyugodtan írhat ő is ha nem tetszik valami neki,nem esszük meg .ez egy ilyen hely .
nem a méretével vannak problémák tisztelt gábor ur hanem hogy 9-es 15-évesen 1.ez 1 kicsit komolyabb mint az előző vasa 2.nincs papirja ha lesz is max A1(125 vagy 150köbcenti)aztén a nagy AAA na ez kb 5év adigra fele ennyiért is meg vette volna..............annak meg higy az udvaron menjen körbe.körbe nem sok értelme van ha meg kimegy a közutra meg büntetik lehet el is tiltják a nagymotortól............de ha esetleg belemegy 1 kergetőzésbe és éppen téged vég telibe akkor mivan na vágodmár motoros közösség?
volt kawám is szóval nem ezzel volt itt a baj.Földim a srác és irt a mi fórumunkba hogy lenéztétek öt.Én meg kiálltam elette.Tudod egy beteg gyereknek aki nem tehet róla hogy ekkora lett szarul esnek olyan dolgok amiről te mit sem sejtesz.Na téma lezárva.



ki merre megy ma gurulni?
ki lesz a következő szuzukigéza
valamit benéztél te hondás .
senki nem bántotta a srácot ,csak megjegyeztem,h a mérete miatt jó neki a 9es mert az is nagytestű ,és ebben nincs lenézés ,csak te nem érted a kawás nyelvezetünket ,
na de nem magyarázkodok egy hondásnak . .
itt mindenki csak építő kritikát kap
hát ja.....
azt hittem össze tartó brigád ez a motoros közösség és nem lenéző.És mi van ha 15 évesen ekkora?De most engem is lehet akkor mindennek mondani mert hondám van
Na,végre valaki! Akkor is jó,a lényeg,hogy még ma ott legyél,aztán ott majd összefutunk!
jól van tudom én hogy hogymegy ird föl a kis jegyzetfüzetedbe vagy a korong tartó dobozra az ugy is mindig a kezedben van oszt hátha kapsz szabit
ha tudnám akkor mi lessz akkor lottót vennék nem szabit
Canárybácsi ne feledd már a szeptemberi talit 17,18,19,ha tuc szabit kérni............ez a marha SIttes is itt lesz
mennék,csak most értem haza
sok mindent kell elintéznem,ha sikerül talán 5ora felé
Császtok!Jön valaki Tokajba a találkozóra?
kiváncsi leszek
mindenki a másikra vár ,ha irsz akkor én is
mégsem irtok oda na majd én akko
olvastam ,nem tudod te,h mit beszélsz ,mi bogyóval nagy rímfaragók vagyunk .aki nem hiszi járjon utána .
Ezen fél órát röhögtem Na jó csak 1-2 percet, de akkor is jó Gondolom olvastad valahol...
de azért köszi .
ezek még használhatóak pályán is mert a szélén is van 3mm kb.a közepén meg 4-5. tehát nem pályáról kidobott gumik ,hanem csak simán használtak.a 190es dunlopból kevés ,200-as kell .
20-ér veszel ilyen gumit?Ilyet adok neked 5-ért. 190/55-ös.