Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

elvagyun térve a szerelés témától
most nem az erőmmel volt a gond vettem 1 belevaló gyári termosztátot gondoltam belerakom de a lett a vége hogy elvolt rohadva a csavar i kicsit a fejnél és lusta voltam 3lépést menni a sufniba oszt keresni 1 ujat utolsó huzásnál csatt de nem tudom kivenni
Mikor mentel vele akkor nem volt valami finom,most mar az is siklik mint fasz a seggbe
Váltód se jó?
azt keso...
Holnap meg jon az olaj az kesu delutan ra ragdd ossze a 2 motorod!
Fair leszek 2-esnel feljebb nem valtok
Már megint nem bírsz az erőddel... Fúrd ki hiltivel
Jimy az 1 jó szivü buzogány
60 kört mentem de a végére purc lettem sajnos az egyik kanyar jól sikerült kapott a lábtartó koptató és a csizma hegye is most már csak a jobbos kanyarokat kell megszokni
Lábtartó leért? Amúgy visszagondolva tényleg RESPEKT van hogy így tudod tenni azt a nehéz dögöt. Faziét allig bírtam beterelni a kanyarokba, vagy csak az övé van elkúrva?
na szereljünk 1 kicsit sikerült beleszakitanom a motortömbbe 1 6-os csavart a termosztátnál mivel Sanka barátom mára már nincs képpbe kérnék 1 pár tanácsot miként lehetne kiszedni
Fel ajanlom az audit!
bar en szerettem volna megvenni au ekson 10-eset ,de le van baszva
Hiaba nyertem meg neki a gumidobo versenyt
Kecskeméten de már töltődik a fotó galéria is
jimitöl már nincs pofám kérni, mert igy is rengetegszer segitett nekem is meg a haveroknak is, de aztán lehet az lessz a vége nem tudom minél hamarabb össze kell rakni a 10est mert kezdi megszokni ERAS drága az enyémet, aztán tényleg COMBÓZHATOK életem végéig ha igy folytatjuk
zozókám én tisztelem aki igy döntöget én max a biciglit tudnám igy dönteni...............ittasan én még sosem raktam le a térdem.......direkt
Fektetve befer az audioba
Amúgy tényleg szépen fekteted a vasat. Hun van ez?
Gretilalok zozo!
Meg nekem is ott van a majre csik!
bar most faragtam 1 jo ulest magamnak!
Lejebb vagyok vagy 4cm-et a motorhoz kepest!
cserét érez de Jimy vagy Fazi nem segitene azt hittem már vinnéd a 10-est
Majd bordo ,MI? , ,
csesszék meg nem állították át a dátumot de nem ez a lényeg
Na na tiszteld a kort ,tudom hogy sokan jobban motoroznak mint én de végre elveszítette a térd koptatóm a szüzességét és eltünt a majré csík és ez kibaszott jó volt
zozokám 2007 az nem ma vót
,