Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak csőhajlító kérdése.
Jó reggelt!
Sedu a 2006-os tizesnek bonyolult átalakitani a kormolóját oldalasra?
50-el ment
gomdoltam én hogy igy lesz na majd akkor legközelebb eljösz a lényeg akkor marad a 17,18,19 aki tud vagy akar eljön
Szegény Pipi! Egyszer megy lassan akkor is elcsapják. Jobbulást!
10-11-12 meg éjszakás vagyok
Szabi meg nuku.........
fasz kivan,nem akar ez nekem összejönni,pedig mennék elhiheted....
sajnálom,ha előbb szólnak akkor én se variálok
na baszod pedig miattad lett áttéve 18-ra akko legyen 10,11,12 én azért montam hogy szervezzük ugy hogy mindenkinek jó legyen

Bogyóka baj van,,,,,,én kihúzom magam a Szept.18. bulidból
Ma jelentette be egy kedves barátom hogy számít a jelenlétemre az esküvőjén,és lagziján
Bocs,ne haragudj!Sajna ugyanaz az időpont.
semmi komolyabb baj nincs bogyesz, csak horsolások, a motor viszont pihen, föleg mert nincs kuplungom, jövö héten már lessz, én KUNMADÁRRA gyurok, elötte szerintem sehhova, de kunmadáron biztosan ott leszek, remélem pipi is, ha másképp nem kocsival vagy utasként, addig vigyázzatok, mert a köcsög autosok szarnak ránk
vigyázzatok már baszátok meg lassan már nem lessz aki eljojon a talira
Jó reggelt mindenkinek, tegnap én is dobtam egy hátast, kiprobáltam egy crm 250et aztán a kanyarba meviccelt, 2 be ugy kiforgotta hátulja hogy azon eszméltem, hogy a hátamon fekszem minte egy teknősbéka, ésd jimy-ék sirnak a nevetéstől ,
ja és 3.-ik
tehát az autó a pipi jobb oldalán haladt(vagy előzött vagy dupla sáv)és balra fordult mivel a vezetőoldali ajtót,sárvédőt kapta el pipi............világos igy
ha hazakerül megnézzük
na hál istennek
ezt a jobbról balra fordulást nem értem bogyóka.....
jó reggelt!most beszéltem a Pipivel megvan a kisgyerek hálistenek!a jobb karja tört kapott bele menetet meg csavarokat meg 1 két zuzódást szenvedett a ruha és a bukó tette a dolgát de eldobhatóak akár csak a motor!előzött 1 pár autót és jobbról balra eléfördult egy ibdex nélkül.........az a szerencse hogy 50-nem ment és hogy átrepült az autón!a lényeg hogy megvan a Pipi és üdvözöl mindenkit és köszöni a jó kivánságokat!
2.reggelt
Jo reggelt trogerek!
Jobbulast piponak!
Jobbulást Pipi.
Pipi nélkül milyen kihalt a fórum... Kezd hiányozni
Ennél ütődöttebb? Szerintem attól nem kell félni...
Bármárotttartanánk.
semmi baja a fejének ,a keze meg rendbe jön ,és mire meggyógyul lefestjük a motorját zöldre