Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaja és ugy közsd már meg a csirke lábát hogy ne rugja fel a házi pálinkát nehogy elázzon a 20ezres a csomagban
Igen, az a tea, csak kell bele dobni egy filtert forrás után
Mire odaérne a kaja, megromlana
Küldjem gyorspostával, mi?
gondoltam hátha eeeküd 1 kis sárgalevest laposhússal me mán unom a babot
viz oszt forr
Bogyesz ne udvarolj úgy is üres marad a pocakod
Jaaaaj, ezt a főzés ügyet sztem sok csaj csak túlreagálja
Nem olyan bonyolult az, csak vannak kaják amivel sokat kell pepecselni. A húsleves nem tartozik ezek közé
telefonban annyit mondott hogy a karját törte és a motor TK de reméljük csak sokkot kapott mert távollandoltak 1 mástól és nem látta a vasat
csillagvirágszálam te nagyon ügyes lehetsz ha ijjj könnyedén főz a fazekad
Gyógyulás Pipi! Remélem nem törted magad össze nagyon, meg a 9est sem...
Istenem mielőbbi gyógyulást Pipi
Drágaságom?
Hát kérlek szépen, húslevest. Igazából megfőtt ám magától, én csak belepakoltam a cuccot a fazékba
osztán mit főztél drágaságom
Jobbulást Pipi
Kezdem úgy érezni, hogy ahova én beteszem a "lábam" ott vagy egy motor törik össze, vagy a motor és az ember is
na nem akartam nagydobra verni de már megelőztél Jimy köszi hogy hivtatok igy még tudtam Pipivel beszélni mielőtt betolták a trancsirpzóba aszonta több csavarja lessz mint a 9-esének jobbulást stuffos Pipifax
Látod,még mennem se kellett hozná.Van aki az álló motort is eltapossa.Szerintem ha kifizet a biztosító inkább eladom és veszek egy BRDM-2 -est.
Bizony-bizony.
Inkább röhögnék én is tovább a macskuszos történeten
Ez olyan borzasztó. Most már akkor ne is merészkedjek ki az útra, mert mindenki megőrült?
Igen,jobbulást pipi.
Tegnap még pedig a macskás történetén röhögtem.
Ilyenkor azért bennem van,hogy hála istennek én megúsztam,csak a motor ment galyra.
basszus .
Jobbulást Pimpőke!
Hát én sem biztos, hogy tökéletesen tudnám elemezni az alvás állapotát Nem viszem túlzásba a hétköznapokban (és a hétvégeken sem)
Áltlában úgy jellemezném, végkimerülés határán kidőlök a sorból
Olvastad Pipit? Basszus....
A rohadt életbe.... nem túl nőiesen...
Jobbulást Pipi!

Alvás,mi az?
Egyébként a hely tuti, a lakás király, ennyi nyűgöt meg elviselek valahogy. Csak néha szeretnék aludni egy kicsit.... Főleg mikor hajnaltájt még javában fórumozok
Azt a büdös picsába!
Jobbulás Pipinek!