Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üléspúpon nincs egy 56-os szám
de viszont van videóm a nagy koncertünkről csak szar a minőség
kemény mag mi egész nap bent döglöttetek a sátorban ozt buzultatok a kép is bizonyítja amit jimy fel rakott
szeva
képek nem sok van annak is a fele használhatatlan a másik fele meg kompromitáló rám nézve
Csak a vakok, bénák, ződmotorosok vótak kisújjon
A keménymag akkor polgárdiban vót(fotógali)
Inkább rád hasonlítanak csimbi
Halva születtek Mint az ötleteid (meggy)
képek kisújszállásról?
az a baj hogy letétes motor tehát itt hagyták mint fedezetet de 2hetes hatéridővel ótán az enyim ha nem jönnek érte de ugyis eladnám mert másnak is van benne pénze pedig tecik csak ne lenne a seggem alatt a kipufogó,dupla raptor,fokozat kijelző,van rajta 1-2 nyalánkság
Te nem akarsz sokáig élni eksün Állítólag egy rövid beavatkozás az egész Ha gondolod szólok az állatiorvosomnak, aprópépnzért megcsinálja Fizetem
Helyi érzéstelenítés, sterilgéz, szike, 2-3 öltés (méretfüggő) valszeg neked elég a kettő öltés azt kész az ivartalanításod néhány nap azt jól vagyol élhetsz sokáig...
kivánok
pipi ozt legalább hasonlítanak rád gondolom te vagy az apjuk
remélem megtartod ,mint én a 12esem .
ahogy mondod eleje elkönnyül ás váltásnál kell is az önlis fojamatosan tol alul is de 9után van még 1 löket 13,5-ig
ugyan tisztább mint te,de nem sötétebb . pár hetes korában került hozzám 9éve,akkor volt,h a zsebemben vittem haza motorral .és ivartalanítva van,ez a hosszú macska élet titka
pót-apa-mama
pipixbáááááááááááááááááááá
aztatat nem a anya macska rágja el vagy te mint apuka
Remélem minimum lepisálta a hátad eksün
A macskák megérzik ha valaki nem szereti őket
akkor ilyen bosszút állnak
most próbáltam, erőteljes kigyorsításnál elkönnyül az eleje, ha odavered a tüzet egykeró, akkó a zx10r-es folyamatos keró.
az is
Ettől megkímélnélek benneteket az előbb elfelejtettem elszakítani a köldökzsinort azt a csóri nem bírt menni szopizni
Kijavítottam a hibát
Na keresek valami használhatót a macskaellésről itt a neten, a 3-ik után a 4-iket jó lenne tudományosan csinálni
Innentől nyugodtan szólítsatok bába bácsinak...
pár üres marmonkanna.
2006-os tizedes ZŰD mivel csak ebben a szinben gyártották
már egy hete reggel az üvegszálasnál kezdek este ott végzek, éjjel alkotok sztán megy minden elölről eddig,a prósza megvolt, egy darab idomot nem hagytam le róla menet közben, szétszedem és csiszolom.nem versenyzek tamással, lesz amilyen lesz.próbáltam meghallgatni az idomzatot hogy zörög-e de a karbon dobtól csak azt hallotam dzsííííííííííí