Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

isten őrizzen csak azt hittem a lufi zsákot próbálod lerendezni 1 kis segély osztással besegitve na
Bogyesz te kötöszkötsz semilyen szarnak nem vagyok tagja
akko fideszes aktivista
tévedsz mert szalonnát vittem
na ez volna
igy lettél zsákos zozo
Pppfff. Kellemetlen.
zolee itt vagy még mert ha igen tennék fel képet és erre mongy valamit
Sziasztok!
Matrica készítéseket vállalok!
Autora,motorra,bármilyen járművekre,kirakatokba,falra stb.....
Egyénileg méretben,színben,formában!
Motor logokat,kínai és Japán jeleket,felíratokat,ábrákat...stb..OLCSÓN!
Ha érdekelj keress bátran!
Képeket esetleg az eddigi munkáimról az adatlapomon megtekinthetsz!:
Msn: gubazoltan15@hotmail.com vagy E-mail: mitozozi@citromail.hu
MINDEN e-MAILRE VÁLASZOLOK!
Üdvözlettel:
Mitozozi
Szintén elkövető de még csak most jön a másodfokú tárgyalás
Neked melyik a másik oldal?
Én elkövető voltam...
Aztán a sok vizsgálódás végén már csak szabályt sértettem. Szerencsére.
Na erről tudnék én is mesélni de sajna a másik oldalról
Ppffff, erről tudnék mesélni...
Gondatlanságból elkövetett súlyos testi sértés vagy mi a fene a szép neve 8 napon túl gyógyulónál
és a skoda akkor is 1 teafőző
a barátodnak nem fort a viz a bmw-jében hanem hibás volt a kiegyenlitő tartájon a nyomástartó szelep és lökte a vizet(100km-eren 1deci)de vett rá másikat nem tudom elhozni az ablakot mert kölcsön attam az autót a Béla öccsének tedd el valahova de montam ha utba van darabold fel
nem tudtam vele sokat beszélni a pontos részleteket sem csak annyi van hogy 1 autós el hajtott hogy most kijött elé vagy befordult elé nem tudom csak hogy nem indekszelt a kocsi estére már remélem többet tudok
Bogyó a 120-as Skodánk 12 évig volt meg, kevesebbet forrt fel a vize, mint a barátom BMW-jének, ami a garázsunk előtt is gőzölgött.

Ne írogass hülyeségeket, inkább vidd el az ajándék ablakot (és ajtókat)!
Szegény. Jó hogy ennyivel megúszta.
Nem mondta, h autós megállt, rendőr stb?
Mert amikor van személyi sérülés egy balesetnél az akkor nem szabálysértés, hanem bűncselekmény.
jó kislány vagy igy elmehetsz bárhová
rendben........igaz csak telefonon tartjuk a kapcsolatot legutóbb hivtam akkor tolták a mütöbe ha magához tér ugy is hivnifog elakartam menni hozzá de szerinte 7főn jöhet haza szerintem nem de ha hiv rörtön irok mi a hejzet szoritunk neki
Igenis, értettem!
szegény sajnálom nagyon,lélekben vele vagyunk,ha vannak a késöbbiekben híreid akkor oszd meg velünk létszi
a filtert a 120-as skodába kell dobni