Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dee Pipi! Mentem vele 50 métert! De többet nem!
Jóóó lenne Bogyeszhó azza menni mááá!
9-én miko mentünk Szlovénba akko a VTR,10 lityót evet! A hírős Tesco Shell benzinbűű!Siófoknál vissza akartam fordulni mert nem ment 140 nél többet! Aztán Nagykanizsán megtankoltam és mintha másikra ültem vona fel!Onnantól 6 al elment!
16-án megint megyek szlovénba de most 1 hétre!
No, kb 2 órája beszéltem pipivel, felhívott, hogy nem jön motorozni.
Épp a balesetin röntgenezik a törött kezét, de egyébként jól van.
A motorja felcsavarodott egy oszlopra, mert valami autós irányjelző nélkül manőverezett előtte.
Pontos részleteket nem tudok a baleset körülményeiről, mert pipi nem volt túl beszédes,
Jelenleg épp műtik a kezét mert darabosra tört.

Jobbulást Pipifaxnak, és mielőbbi közös motorozást!
A legjobb.
4 lakásos társas....
Azt is hallani ha a légy fingik egyet.
Nem beszélve a szomszéd porszívójáról, és mellé a nem kicsit hisztis gyerekéről
Ezért szeretem ezt a házat.Egyik szomszéd üres telek,másikon nyugdíjasok.Nyugi van.Nem hallom ha fingik,vagy okádik a szomszéd.
Holnap reggel hétkor kimegyek kicsit túráztatni a motort az ablakuk alatt
Én nyertem: 8.
Bepróbálkoztam még egy kis szundival, de a szomszédok elég zajosak... Legalább szombaton ne porszívózna hajnal fél kilenckor!
Nekem 7-kor.
Ottan is jó reggelt
Reggel...? Mikor volt az már...

Jó reggelt.
Pipi, szülés lement rendesen? Élvezettel olvasgattuk folyamatos beszámolódat tegnap éjjel
Hány kis cicus pottyant ki a persely cicusból?
A fenébe...
Ja, jó reggelt, vagy jó délelőttöt, vagy mit
Meló? Neeeem, reggel nem lehet.
Főzés az igen, mosás tegnap megvolt
értem Pipi akko legalább hagyál meg vagy ketőő szuka cicust
Bogyesz arra várnod kell még minimum 19 évet, hogy nagykorú legyen, ugyanis az a nőnemű élőlény akinek bejönne a te pofád még nem született meg
Maradj te csak a fiuknál...
Igen Basi illő
Kezdem azt hinni te csak azért vettél 9-est magadnak, hogy beírogathass a 9-es fórumba ugyanis mióta megvan a motorod 50 métert nem mentél vele...
Gyakran járok arra (többeközt Fazihoz is balcsira is) de tényleg sz@r az az út tiszta nyomvájú az egész. mondjuk én végigtolom1,8-2 k-val, de tényleg nem egy leányálom előzni ott (pedig van mit) mondjuk engem még a gép nagy súlya mindig bentartott, igaz hullámzok rajta mint a hullámvasúton Lehet, hogy a busával vízre futottak a nyomvájúban én erre tippelek, mert egyébként nem érteném hisz ketten voltak és a busa is dögnehéz
3-ik me edem balf@szkodik
Lassan indulok haza munkából, ahonnan megyek tovább a hírös Olaszországba 4 nap tömör gyönyör, elméletben 30 fok lesz végig
2. második , .
1. FIRST , . .
Jóccakát .
na jó munkát jó éjt
javascript:// 16 éves Nő, 165 cm, 50 kg (Heteroszexuális)
sötétbarna hajú, kék szemű
Célja: ismerkedés, tartós kapcsolat
Lakhelye: Szabolcs - Szatmár - Bereg megye, Magyarország, Fényeslitke
Kit keresek: 16-20 éves közötti férfit keresek
Éjjel bejössz a szobámba, hallom, hogy itt vagy, tudom, hogy meztelen testem nézed, és tetszik, amit látsz! Alig várod, hogy nekem ess, igaz? -





Szemtelen szúnyog! . , ,
. .