Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

itt virrasztok vele ő meg csak aaaszik és aaszik . . hát milyen dolog ez .
hun vagy fődim ne alugyá dógozzá
uuu pedig most akartamudvarolni miután kettesben maradtunk de gomdolom reggel meló..............mosás............főzés
Legközeleb így teszek
Jóccakát az uraknak, további kellemes trécselést
ezt már én is eljácottam csak én felnivel rendőrt kel hivni vagy fotot csinálni és bevinni a kpm-hez vagy a heji illetékes hivatalba!ha lakott területen belül val akkor hivalal,ha kivül kpm de táblára hivatkozva ugy is elutasitanak mert az a leg könnyeb kiteni a táblát hogy 30meg utburkolati hibák!ennyi
dógozzá csak te milliomos ha jöttök tankolni lehet tudod
Joccakát!
Meg még ki tudja milyen adót
Csak érdekesség képpen, múltkor az autópályán! autóval 140-el sikerült belemennem valami likba. Sztem nem mentem oltári gyorsan autópályához képest, mindenesetre zöttyentem akkorát, hogy valami kütyü amin a kipuffantó van eltörött, úgyhogy most zörög a sárhányó... Megkérdeztem az autópálya akárkicsoda céget, mit kérhetek ezért? Mondták hogy semmit, mert rögtön hívni kellett volna őket, és ott helyben bizonyítanom kell, hogy a luk miatt törött el az a kütyü. Köszi...
Megkérdeztem, mi lett volna ha motorral megyek bele kicsit gyorsabban, esetleg kitöröm a nyakam?
Naaa léptem! Regge korán kelés! Meló lesz ezerrel! Nincs sok meló honapra csak egy ZZR 1100 egy 1200 Bandit meg egy KTM! 6oo LC4
áááááá beszéljünk másról mert ez soha az életben nem fog megoldódni csak a harcsafejü politikusok zsebét tömjük továbra is
kérdezd fazit
na a vizelvezetést ugy akartam mondani hogy szépen hömpöjög a nyomvájuban és még fizessek 49900 sujadót meg luxus adót hát ezt ni
Bármelyikünkkel történhet baleset, sose legyen ilyen.
De 95 %-ban nem az útviszonyoknak megfelelően vezetünk, vagy azért mert vizes, vagy azért mert kátyús, vagy mert éppen rásütött a nap. Én még olyat nem nagyon hallottam, hogy vacak volt az út minősége, azért történt baleset a motorossal...
Megvan minden hozzá! Má csak e festés hiányzik! Csak egy festőt kéne találni!
Vízelvezetésre sem, mert csesznek elvezetni. Ott áll rajta, abban a szép nevű nyomvályúban.
Te meg belemész, és oltári nagyot taknyolsz. És ha szerencséd van megúszod néhány csavarral, rosszabb esetben egy-egy leszakadt testrésszel... Juuujjj, de durva.
Ez sajnos így van!
Ha 50-es táblánál elesel és netán csak 45 el mész akkor is ezt mondják! Miért nem mentél csak 35-el!
sajnos ez benne van ha valaki fel ül egy ilyen gépre
Vízelvezetésre pont nem alkalmas! mee megáll rajta a víz!
Valakinek biztosan....
De tény, hogy az egyik legszebben hangzó magyarázat... "Jól" mutat minden baleseti jegyzőkönyvben.
áááááááá ezek a magyar utak maximum vizelvezetésre alkalmasak meg hogy a koca belefijaljin a kátyukba és persze megint a motoros a hibás
Nem feledem! Oda má jó lenne a 9 el menni!
Má 4 éve van egy kilencesem! Pont olyan mint a Pipié!
Mostmá illő lenne összerakni!
Igen! Erre elég gyakran hivatkoznak! Nem az út és látási viszonyoknak megfelelően vezetett!
Ez egy tökéletes magyarázat!
szeptember 17,18,19nálam nefeled