Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az ezrest alakitod,vagy beszereztél te is valami ujitást netán egy 9-est ha bordó lesz Pipinek te leszel a legkedvesebb
Háttt, igen. Állítólag nem ment lassan, de ezt már csak ő tudja no meg az égiek. Sajnálatos
Persze mit jelent az, hogy "nem az útviszonyoknak" megfelelően..?
16-án megyünk megint nyaralni addígra meg akarom csinálni!
Előbb az enyémet bordóra!
Jövő 7 en állok neki!
Tényleg Szeki! Kéne egy szett matrica megint a 9-re!
te vagy a mester fujd mér le a szeki motorját ZÜD.re
igen ez volt az szomoru sajnos
Mester? Hol van? Kiről beszélsz?
jó estét mester
hát sajnálom a robogóst de őszintán 1 ilyen munka területen mehetettvolna óvatosabban is bár nem tudom ki volt a hibás a busást láttam aról nincs valakinek linkje mert nekem is ismerős volt a motor
Szépj ó estét !
még él, van önmegtartóztatása, és vett egy 16-os első fogaskereket.
pedig maradhatnál komentálni a folymatos szülést
nem ők nem jönnek és amugy is utolsó volt ijen letétes dolog de ha esetleg téged érdekel oda adom olccobban
tudtommal a kis medanszijéból nem vittek el senkit csak a yamaha r1 tulajt kobak foltozásra, de volt kint párszor a mentő, meglehet.
tegnap egy tápboltos fiát vágta ketté egy markoló kanala itt, kettészakadt a srác, egy csőtöréshez vonultak ki a vízművesek és ahogy forgolódott a munkagép kifordult a főbb útvonalra, a gépkezelő a pszihiátrián tengődik.
talán említettem hogy van itt egy hayabusás aki 2 év alatt 65000 pörgetett a motorba, ha biztosak az infók akkor ők baleseteztek kecskemétnél a busával, egy teherjárművel. a nyomvályú megdobta a motort a vizes úton, a felesége feje leszakadt és benne maradt a bukósisakban,ismertem a srácot és a feleségét is, természetesen ha jó az infóm.
Na idő van menézem cirmost
De innen tiplizek csumi
Akkor még él a kölök
vót egy ilyen kósza gondolatom bár a kipu nem smakkót...
nem-nem nem a 9363 haverjáé
mindenki motorért kiálltott.
lám pipi nélküled is van jó party
Az nem szeki ződ verdája vót? a képen bal alú sarok?
azt hallottam volt valami gyerek aki fejest ugrott a habos medencébe és azóta is kómába van
ő ki is?