Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jó éjt
hello
Na mentem,reggel meló,vigyázni az utakon heló!
Neem,semmi baja,el se esett,csak jól megtolta hátulról,kisebb horzsolásokkal megúszta.Az volt a baj,hogy megállt egy stop táblánál,a sofőr meg azt hitte,hogy nem fog...tessék,tartsd be a szabájokat,és feltrancsíroznak hátulról.
2006-os
ezen is két raptor van de a segg alat nékem oldalra kéne!remélem a komádnak nem lett baja
2007-es.
Pont 1 hónapja rakta fel a raptor dobokat,azok össze lettek gyűrve,az összekötőcső szerintem még használható...de már betolta a miskolci Kawába,hogy legózzák össze.
de hanyas kiadásu vagyis a seggén van a dörgő(K)
nekem sosem volt kawám vagyis most alakulóban van 1 gsxr-eim voltak és még is itt lógok már 1 jó ideje téleg jó a csapat szokás az összeröffenés ha van kedved(tek)szivesen látunk főzzé lecsót pénteken megyek puszi
Egy kisteherautó már nem tudott megállni,és felgyürte a motor seggét Csabi hátára,a farokidom,meg a kémények függőlegesen állnak...
Persze hogy miattad
És a többiek miatt Jó a társaság
Most viszont megyek szundiba, mert holnap robot lesz.
Joccakát mindenkinek
maradt belőle kipufogó és toldo ha nem vagyok bunkó
Sziasztok! Most olvasom,mi történt pipivel,mielőbbi gyógyulást neki!
Jimy,képzeld múlt7en a Csabi haver is összecsukta a 10-est
aszittem miíattam vagy itt
Persze. Azért lógok itt folyton, nem?
Mert csak a Suzukit szeretem
csak a suzuki csak azt szereti
Nem Rád gondoltam
Márkatárssal lett volna találka, de sajna elkerültök 1mást
Pipi monta hogy rád bizta azt hittem már elvitted vagy láttad már?megmenthető vagy K.O.
ha rám gondolsz akko téves mert én nem szoktam senki szüleit szidni(kivéve az ügyvédemét)mert senkit nem a szülő ront el hanem az internet
Hol van az még?
Szakértő, biztosító, stb. ......
Hát bocs, de arra gondoltam, hogy anyám vajon mekkorákat csuklik, mert egy másik féleszű miatt nem érek oda a megbeszélt találkozóra
Nem volt eltaposott állatka. Szerencsére egy darab sem. Még egy fél darab sem
elvitted már Pipi motormaradékát?fotot csináltál?
bevallom ez most kicsit rosszul eset nem az hogy fél eszü vagyok hanem az hogy rám sem gondoltál .....................................................még akkor sem mikor meg láttál egy eltaposott állatkát?
Hát most bevallom, motorozás közben teljesen megfeledkeztem mindenféle féleszű krapekról , moziról, vacsora főzésről és hasonlókról