Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdvözletem emberek üdvözletem jimy na az átok vissza szált a Pipire itt vannak kállóba és tegnap elverte őket a jég
Van itt olyan
nekem csak zőőőőd motorom van
Jó reggelt kawasakisok, és bogyesz!
Szép jó reggelt
Ma Campus fesztivál Debrecen... .....Vad Fruttik koncert
Nem ismerős Sedu?
Szerintem vegyél bele egy 450-es hengert és egy nagyobb priccolós karbit! Megbízható motort elcserélni egy olyanra, aminek új korában is szét akar hullani (fülre) a motorja?!
No.1
Jo reggelt trogerek!
Még a hézag is jó lett, meg néztem.
Tegnap elhoztam a nagy ótóva. Természetesen ott szakadt az eső.
00:30 -ra kész is volt, ma megkapta az olajszűrőt, és lábon hazavittem a gazdájának.
nem nem , . csak azt hittem megvetették veled
m i n e m r o n t o t t u n k e l s e m m i t ! ! ! ! !
nálad van amit elrontottunk ,
Kell, kell, kell, és kell................
Holnap délelőtt indulás arra a szlovén-osztrák tájra amiről Basival beszéltünk... ugyanoda amit ő is mondott, kiváncsi leszek az utakra...
Tegnap voltam Pesten drz-m helyett (elviszik), másik gépállatot nézni... A lepukkant RM 250től a brutális 525 KTM SX-ig láttam gépeket. A ktm megdobogtatta a szívem, de kell nekem ez a szervízelés üres zsebbel?
Van egy pár zx-9r alkatrészem 98-as, javarészt kék színű, de a motorikus alkatrészek nem színesek.
És még csodálkozik, hogy magán életi problémái vannak.
Én már nem is merem takarítani a gyertyát mert cserélni kéne Amúgy az enyém még mindig retkes meg várom az ujj kuplung rugókat meg a hátsó gumit és egybe le sz cserélve takarítva
Mostmá megint tiszta,beszopatott tegnap,megsterimoztam,oszt valamelyik henger beadta az unalmast.
De szerintem Sörcire allergiás a motor,mert tavaly is ezt csinálta mikor találkoztunk
Ma meg gyertyatakarítás volt,és észheztért......250-260 elkerülő...
Na fényes már a blokk belülről is ?
Jó estét....
De csak me, utállak!
Teloszamom aki nem tudja.

nulahatharminc hatkilencvennyolc harminchat huszonhat
Na most jol ki irtam magambol a szombatot.
Aki delelott jon 9-10 fele az hozzam jojon!
A tobbiekkel meg pusztaszabolcson talalkozunk ,ami 2 Km -re van tolem.