Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És a rengeteg gázt elrakjuk zsákban télire.
Azt monta a tv ben a szemtanu a rendor leadott lovese gellert mapot es az sebezte halalra a rendort
persze jobban hangzik hogy a menekulo autos gazolta halalra
ügyesen lenyirtad a füvet és a kecskeláb is f@sza amugy igazi mester vagy
ha szerencsém van szeptemberben be érik vagy max október ha még jó idők lesznek mert ugye még lekéne száradnia de még csak most virágzik amugy szép meg tiszta tehát nem bogaras,tetves és egészséges de ha nem érik be akko a szeptemberi taliba paszujt eszunk paszujal paszujpálinka,paszujsör paszulbor
Nah ezt is befejeztem!
Én mondtam Edem! Benne vagyok a gurulásban!
Ne firtassuk a motorokat, mi van az égígérő paszulyal.
öööööööö bocsánat a simsonról beszéltem gyerek koromban
Igen mert a suzuki igénytelen.
áááááááááááá nekem is mindig kimaradt 1-2 alkatrész csavar,alátét még is ment tovább
A kerék a helyén de a régi olajban találtam csavart meg alátétet.
Jimy? nézd meg benne van e a hátsó kerék
Igen. Habár én még nem mentem vele,de jimi hozta el tőlük hozzám,talán majd holnap lesz lehetőségem.
megy már a vasad
Na itt vagyok csak ittam 1sört .
az csak le ne bukjak hogy nem az asszonyal voltam amugy őszinte részvétem bár amit mostanában itt is csinálnak a sünök azt hiszik Csák Noriszok pedig az Pipi http://www.szon.hu/hirek/magya...
Tudom te egy vagy.
A nem is nem tudom hogy került oda.
Bogyó nem is most halottam a hírekben hogy jártál Pesten.Egy BMV elütötte a rendőrt.
Szevasztok.Köszönök minden Jimi-eksön.
szeva fődim nincs más mobil számod?
Jimy báttya gyere már a PukiBárba ,én elindultam, Dub már ott van,gyere és ott találkozunk .
A mai túráról egy pár kép. Mindenképp kell rendezni errefelé egy fórumtúrát, gyönyörú táj tökéletes utak!
Szia Sedu!

A mostani DRZ-m már lefoglalózták, két héten belül elviszi ismerős. Amit próbáltam drz-t ugyanúgy járt mint az enyém. Az erőkülönbséget jelentősen érezni, nem csak áttétel miatt.

A hibátlan motort meg nem akartam megbontani, mert a egy henger+karbi lett volna 200 rongy, és nem lett volna jelentős különbség.
Lesz ami lesz. Mielőtt veszek, körbenézek még 2T 250 cross piacon, ,,bika" motort szeretnék ne kelljen szétpörgetni hogy szedje a lábát