Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hátul voltunk a termál medence mögött... Utána már én sem láttalak, csak egyszer mikor egy kerekeztél az utcán te vadállat Olvasgattam hogy több mint 2500-an voltunk.
még részeg voltam mikor taliztunk utána kerestelek volna de nem találtalak
hát pipi sajnos kezdhetsz is komolyan aggódni múlthéten a kolegám mondta hogy nem lesz csak el felejtetem telefonálni tegnap még rá kérdeztem hogy akkor mi van mondta hogy utána néz a dolognak ma rákérdezek még tőle és este mondom a tutit
a kisúji buli meg olyan geci jó volt hogy az má fájt szó szerint
szerda este ugrottam egy hasast a viacolora
taliztam iváncsagostal is meg szeki is ott volt
Fazi mi lesz akkor most Pusztaszabolcsal? Jön sok zöccség? Tudsz már valamit?
Pipi, nagyon gyengék a próbálkozásaid... Én azt érzem itt a hozzászólásaidban, hogy nem volt túl jó Polgárdi és irigykedsz, hogy mi nagyon jól éreztük magunkat!
Amúgy találkoztam Csimbivel, de alig akart megismerni... HÁÁ letagad mert Yamahám van?
Satrat hozal,hatha nem 1 ser lesz
Oxigen
No.3
Jo reggelt trogerek!
Ghosty hát mit is mondhattál volna
nyilván nem akartál szégyenbe maradni, azt nem mondhatod mennyire tré volt az egész mert rajtad röhögne mindenki
Jövőév meg még soká van addig majd kitalálsz valamit, hogy miért nem oda mégy, meg úgyis elfelejti már mindenki.
Mondjuk én nem...
Nem tudom mi olyan mulatságos Jimy Baromi meleg volt
Azt, hogy vannak ilyen paparazzik arról meg nem tehetek
Ilyen a sztárélet...
Csimbikém én kezdek most már komolyan aggódni a meggy miatt Ilyen időben nincs már olyan amit ne szedtek volna meg.
Múlthétre vártam a hívásodat
Légyszi tájékoztass mi újság, mert kötbér gyanús dolog ez...
2-ik
Még a kedd sem olyan jó kékvér
Pénteken köszönj így...
1.Jó reggelt.
Szeva Pipi! Rossz az informátorod! Kisúj nagyon nagyon jóra sikeredett, a koncerteken nem voltam csak Reninek köszöntem be. Minket meggyőztek, jövőre is ott leszünk!
A lólábas tuti nem az Edem
Ja a kép!
Pipi, kémeim készítettek rólad is fotót, a polgárdi bulin, csak tudnám ki az melletted, a fazi, vagy edeme.
Miért is haragudnék Rád? Dehogy Jól éreztem magam veletek! Azt az 5percet meg már el is feljetettem
á szeva Ádám hallottam jó trére sikeredett a kisújszállási buli
Renáta mindenről beszámolt
Igy jár az aki különcködik és nem tart a fődijeivel...
Pusztaszabolcsi motoros találkozó!
akarok de te ezt honen tudod te látnok utolsó szavad...........én megmontam előre
téleg neki a fa a dilije