Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hollandia,olasz,francia,pici román,mindenhol camping.Nagyon fasza volt.Csak én egyedül, se család se haver.Sátor hálózsák ruha, meg némi lóvé.Vót minden, még néger pina is olaszba ugy bekurtam valami helyi lőrétől,hogy átmeneti látás zavarom vót másnap utolsó napok kurva melegek vótak.A rendőrök ott is gyökerek mintt itt
mert 1 pöcs vagy engem meg nem tucc lekenyerezni csokival mint a Jimy gyerekeit nagyon aranyos gyerekek kb 10 percig kise mertek bujni a kocsiból mikor megláttak aztán meg csak folyton ezt lehetett hallani............bogyóbácsi gyere...bogyó bácsi mit cxsinálsz.......bogyó bácsi játszunk.stb de a bébiszitter az Zsuska lett
mondasz valamit fazi, mindenestre, ha megyünk szeptemberben én csakis pizzát rendelek, de arra se kérek húst...
Nem belole lett a kaja?:
Szevasztok.
Én mindíg elszólom magam, nehezen tartok titkot...
még senki nem tud semmit csak te silabizálod ki mindig de csend az arcodnak
majd mössze ismertetlek vele de szólok előre hogy késes fajta
A kutyapörit meg jó festette a bíbor fapác
A szomszéd nem variált az ebért?
Te Bogyesz ki az a kopasz, napszemüveges, kövér cigány ott a késsel a kezében?
Úgy látom te azt válogatás nélkül beengedsz mindenkit...
Na a tiszakécskei tali óta nem láttunk, már éppen lapozgattam a gyászjelentéseket az elmúlt hetekről
De akkó nem kereslek tovább...
akko bejáratás megvót osztán merre jártál
Az stabil, a zacskómon is viz hólyag van de megérte hónap oil csere,fékbetét,meg minden ami kell
Na ez a beszed!
fürcsi csicsí pá
Jövök fazi szóltam ott leszek, köszi a meg hivást
helló papa már keztünk aggódni de stabil vagy
Majd szeptemberre kiderül addig meg dzsssssssssííííííííííííííííííííí
Vegre elokerultel
Juli 24-en nalam buli!
Esetleg ha erdekel csak szolnod kell
Satrazas az udvarban
..ha nem akarsz maradni megyek helyetted zozo
Profi kartonos vagyok
Szevasztok, végre sikerült nevet változtatnom (meg szüntt rendfield)nem voltam mostanába erre, de látom azé fasza minden Vótam motorozni mindenfelé európába 9000km, motor fasza vót, gond semmi, egy defektet azé be csúszott .Kis pihi mer a szervezet az alkoholtó amortizálódott kicsit meg dógozni is kéne egy kicsit
egy 10 éves lányom van de a pínztelenség nagy úr addig meg száguldozunk ti meg isztok
az jó meló és jól is fizet de nem gond hogy távol leszel?család nincs?