Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gipszkartonozni, sógor kint van fél éve ő próbálja elintézni de ha maradok akkor gáz lessz
na ez okkkkéé mit fogsz csinálni dojcslandban ha sikerül
Ha nem jön össze a német meló akkor nekem bármelyik jó. Univerzális vagyok
szeptember 17.18,19 lenne mert augusztusban mindenki elfoglalt aztán ott a 20adika és a szálók itt meg dugig lesznek tehát szeptembere gondoltunk 10hétvége de farkaska 18-án ér rá ugyhogy áttettük te mit szólsz neked jó?
OK ,ja nálad mikor lessz a tali ? nincs kedvem vissza olvasni
hivjál és elrendeztetem neked
tudod zsákokat vitt és be gőzöltem a konkurenciától
vigyázz te zozi a traktor az kemény hogyishijjjják
Kitartás veled vagyunk majd helyetted is gyüjtjük a km-ert
jövőre zozikám jövőre
Szombat éjfélkor majdnem beleszánkáztam 260 nal egy traktor hátsójába de amúgy minden rendbe volt a parán kívül.
haza irányitottam.......ment is csak monta ne verjem meg megint tulitta magát csak az apám csatos üvegét sajnáltam szesz az volt szarásig
Épp azt beszéltük Coyottal hogy inni azt már tudtok de mikor motoroztok?
Nem volt rossz.
De latszott a penztelenseg
hogy telt a 7végéd zsákos zozo

Gondolta ,ha mar o bebaszott a tobbiek meg le vannak sz@rva
a második képen Tibcsi 1 kamionos cimborám estére anyira bebaszott,hogy 1 laza mozdulattal leverte az összes piját az asztalról hozzáteszem nem szándékosan..........de kaptam az ivet a többiektől hogy az én barátom
Szeva Fazi na milyen volt a buli?
na akkor már ketten vagyunk a többi meg nézi a barátok közt ?
En hirtelen hatrebb is ugrottam a geptol zozo
itt vadok
Jimyék barátai de nagyon jó fejek ugyvan hogy jönnek ők is vissza a talira amugyis két szinü vagyok nézd meg az első képet a kaját azt Jimy főzte de nem tudom hogy őz vagy kecske volt a husi mert a fagyóban nem tudtam meg külömböztetni előtte halászlét csináltam
Na mi van meg jöttem oszt kusba lett mindenki hát nem vagyok enyire ilyesztő
ÜDV a díszes társaságnak