Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hány éves is vagy te ha szabad kérdeznem
írjatok komit légysziiiii
ja viszont be kell lépned az F.A.SZ.-clubba de ehez átkell mened 1.2próbán és a többiek szavazata dönt
a gyertyákat se feledd meg az olajat ilyenkor általában ezt mind cserélni szoktam(ták)még ha mondja az előző tulaj hogy megcsinálta tőlem elférsz a neveddel szoktunk fórum talikat csinálni ha van kedved gyere te is
amúgy nemsokára fennlesz 31db kép a Kawasakiról fotógalériába tessék komizni mert a régit töröltem(kemény 9kép xd)..
értem.amugy nemtudok sajnos nicket változtatni mert már egyszer változtattam és most nem engedi
karbi és légszürő pucc vagy csere meg ahogy mondod szinkron és dzsiiiiiiiiiiiiiiiii
hali srácok:)
300ér vettem a mocit olasz papírokkal.1995 ös,haver 250km/h-t jött vele hazafele:) nagyon egybe van. talán egy kis karbiszinkron ráférne... 1esbe huzom neki kb 2-3ezerig és olyan mint ha leakarna fulladni...de amugy
áááááá bacod a kama3 áltában elsülyedt nem tudom miko lesz ebbü munka na alukáljá álmodjá rólunk

Talán termetre nagyobb
De lehet csak a motorja magas...

Na léptem szunyókálni mert itt esőben és nap-ban is kell dolgozni Bogyesz nem csak akkor mikor kedvem van mint nálatok...
Zsákos Zozó
A Sprinter söfőr...
zsákol akarom mondani burkol a zsákért
Ténleg zozó máma jártam szarvason
Eszembe is jutottál csak mondom nem zaklatlak biztos teli vagy melóval...
Zsolti ne higgyé zozónak nem gondolja komolyan amit mond, mert neki egyel újabb típusú a gépe ezért lenézi azokat akiknek ilyen öreg gépe van mint nekünk...
Gratula vigyázz rá meg hálálja
Mint Gyufa13
igen vörös bögyös akarok lenni
mit titkolózól?
Tán a pofád akarod kikenni vele
Mondtam már a babot amit termelsz csinálnod kell belőlle babgulyit ha megyünk hozzád szeptemberben + el kell árulnod mi a fenének neked pont a mangrove...
ás mennyivel tartozom Pipikém
napszámosok?értem
uuuuuu téleg te 1 olyan aranyos izé vagy szombat reggelre érnek ide Jimy,Eszter kélt lurkó,Jimy jamakás haverja a csajával,Szeki,9363,meg ma bejelentkezett Canári is de ő nem 100as meg amugy sem
én meg csupasz férfierővel