Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak a balatonra kirándult vele mi? nyeh nyeh
Hali Action....ez lenne az:
CBR 1000RR
sziasztok

én mint azt megszokhattátok természetesen dolgozom!aratási ügyeletes leszek szombat,vasárnap!a juliusi motorozás nálam be is fejeződött a mult hétvégi turával,innentől egy szabad hétvégém nincs,még szabad délutánom se!talán augusztusban már lesz...
Polgárdiba egyébként se mennék,valahogy nem stilusom az ilyen motorostalálkozó,főleg a zene miatt
én most maradok a seggemen ,azé köszi a meghívást
kawasaki szerelés lesz
jó bulizást , .
Na megyek cuccolni aztan go Polgardi!
Jo hetveget mindenkinek!
nem tudok,meg nem is lenne miből ,de helyette :
na megyek mert megy a buszom
guruj le ide
Szia Pipi,sajnos nem tudunk menni,mert a kedves Apeh beleszólt , .
Jo reggelt trogerek!
Pipi minket hiába vársz mert mi itt röffenünk össze!Jimy,Eszter,9363,Szeki,talán Canáry de gondolunk rátok
3.-ik
Na Újból megkérdezem ki az aki jön hétvégén talira? POLGÁRDI
Faziék mától mennek(kapják be ) én holnaptól
Eddig úgy néz ki Fazi, bontósjani és egy kisebb iváncsai csapat,Ők alkotják az alaptábort
Kanizsa részéről Edem89 meg 3 vagy 4 társa kíséri el
Nagykőrőst egyedűl képviseli szerény személyem
Pestről Akksi és feltételezem Csibehusi érkezik
A keleti régiót most Bogyesz köti le onnan nem is várok most senkit A nyugati régióból Basi is Ghosty is másmerre vették az irányt a hétvégén
De azért lennénk még egy páran csak a teljesség igénye nélkül néhány név
Veletek mi van?
Vader74,Kapucnyi, Klackó,kékvér, zozo011,kojot,renfield,csimbi, és bocs akit kihagytam
Szóval ti milyen dolgokkal töltitek a kánikulai hétvégét?
Ebben az esetben elég lett volna a kawasakinak egy kisebb testvére is, nem gondolod? Nem olyan nagyon széles a paletta, de tudtál volna választani kisebbet.
Nem is tudom mostanság hány éves kortól lehet letenni az A korlátlant? 20-21 év ( persze igaz ez az én időmben 16 év volt) de most ne ezt nézzük, hanem ami most van. Neked mi a fenének kellett még ez amikor minimum 5-6 év rá a jogsi
Kezd az az érzésem lenni, hogy neked van egy bratyód aki motorozik viszont számítógépezni nem szokott
Bogyesznak meg tényleg igaza van, anyukád kb. a mi korosztályunk szívessen látjuk egy talin
1.Jó reggelt.
vigyázok magamra meg a mocira is. és megélem a korlátlan jogsit:) nem akarok nagyképű lenne de én nem huzom neki.. félek tőle
te vagy a vicces hogy 15évesen zx9-el motorozgac bizok benne hogy meg éled az A korlátlant de nehogy meg sértögyé csak óvatosan
vicces fiu
aha értem tetudod de ha gondolod szivesen látunk ha jössz az anyukáddal
de talira fogok:) csak nem én fogok vezetni:P max felvonuláson
gomdoltam hát akkor egyenlőre nem sok talira fogsz eljárni de az F.A.SZ.-be beférsz