Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

11 be akarom csak már 7végén nem ad ki ennyi kpt a bankomat ja és ha be fizetem még vegyek 2200ft illeték bélyeget
Azt persze elfelejtettem mondani, persze csak úgy ha a billencset megpakolod "valamivel," külhonba fóliát terítesz rá és vékonyan megszórod homokkal
Néhány fuvar azt nullszaladós leszel...
15 nap akkor kapd össze magad bogyesz ugorj rá a kamazra meglátod ripsz-ropsz összejön az a tíz milla...
ugy van ahogy mondod figyi ők igy számolnak ugy irom ahogy ők(9.450.000 x 0,283) + (300 x 9,350)egyenlő 5.479.350hufflenne csak valami gyökér sulyosbitást kérve ezt kérte X2 azaz tízmilliókilencszázötven nyolcezer hétszáz ja és van 15 napom kifizetni ha nem a kamat felszámolás időpontjában érvényes jegybanki alapkamat kétszeresének 365-öd része
Most beszéltem Edem-el, ill. a barátnőjével mert ő vette fel. Polgárdi felé tartanak Balatonboglárná meg elhagyta a kislány az övtáskáját minden személyes iratával, pénzével
Nekik is jól indul, pedig már Fazi őt vélte látni
Úgy látszik van ott más fekete 9-es is.
Látod,hogy mégse, ha eladja a motorát!
Há de mé nem szól az apjának, Vesz az neki olyan autót amilyet csak akar...
Igen az Pipi!
Aha
Nemtudom egyszer véletlen kicsúszna a kezedből a kuplung azt megemelné az elejét , hogy f@snád össze magad...

neeeeeem,csak felrántom az elejét,kíváncsi vagyok a kormány,ill.kerékcsapágyakra
a sok 1 kerék
És arról mit ír a fáma mi van azzal a személyel aki kölcsönvesz egy autót, mert sűrgős életbevágó teendője miatt más megoldást nem talált és mit ad Isten pont egy olyan autót sikerül"kölcsönvennie" amiben ismeretlen származású adózatlan kereskedelmi cikkek lelhetőek fel.
Erre mit mondanak? - Sajnálom Uram Ön peches...
namost megint halom hülye betü paragrafus alapján jövedéki birságot kell kiszabni annak a természetes személynek aki olyan jövedéki terméket birtokol,szállit,értékesit,használ fel,amelyet nem adóraktárban állitottak elő vagy nem vámkezeltek.mivel a lefoglalt terméket adózott voltát sem számlával sem egyéb hitelt érdemlő módon nem tudta igazolni,magyar adójeggyel nem volt el látva igy azok adótás alól elvontnak minősül
na Pipi a multkori kérdésedre hogyí miért kaptam jövedékit anélkül hogy eladtam volna,itt a hivatalos válasz :kutyafüle köztásaság bablabla bekezdés alapján birtokos az aki a birtokot megszerzi aki a dolgot magához veszi vagy akinek az más módon hatalmába került a birtokos az aki a dolgot a hatalmában tartja,a birtokosszemélyét elsősorban a tényleges helyzet határozza meg.a tényleges helyzet pedig az volt,hogy a mosópor az ön által vezetett gépkocsiból került előtalálásra
olyan vagy mint a régi tanárom szavait idézem"nálam az átszurt krumplinál kezdődik a jegy.....az 1-esért meg kell küzdeni
Hogy Berúgok
ha szerintem kitaláltam akkor remélem te is így jársz . .
Egyébként meg fasza lesz Eksünke adagját is én ihatom mert nem jön
Úr Isten mivé fogok változni
Igen Bogyesz mint írtam is te most lekötöd a keleti régiót azért nem várok onnan senkit
Szövegértésed 1-es
Illetve inkább nullás ha egyest adok akkor kitüntetlek...
Fazikám kezdjetek el hangolni, hajnalban ott leszek...
kojot kawasakit nem is kell szerelni, mi ha ilyet teszünk, akkor kizárólag a saját szórakoztatásunk miatt van
Vagy a zőőődek problémásabbak?
Hát Eksün fiam te mindíg kitalálsz valamit kibúvónak
Akkor hívd el az Apeh-ot is, majd jó taknyán tenyereljük őket...
Klackó ha úgyis aratási ügyeletben vagy akkor gyere el egy kombájnal (de ne ződde )
A zene miatt meg ne aggódj, ha nagyon berúgunk már úgysem hallunk semmit...
Hali Jani Ez az a srác ciberéje amelyik Jimy szülinapján is ott volt februárban?
oda-vissza nyél gázon 3,ba
köszi . .