Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem spongyabobos airbrush kell a homlokomra
látod bazmeg :inkább megvetted volna az enyémet oszt nem kellett volna költögetni rája.olyan hülyék vagytok mind....fruttiért adtam....vagy azt várjátok hogy 1 év múlva a 10 est fogom ugyanigy árulni?
az olcsóbb megoldást választanám, de nekem nincs airbrushos ismerősöm... a színből viszont nem szeretnék engedni.
hát a tököm se tudja...az enyémet Peppe fényezte,ha neked megfelel :odaviszem aztán ő majd böfögi az árat...ha van saját airbrushos embered akkor meg vele beszélj.én amugy airbrush-t csináltatnék mert 1000x szebb és nem kell szarakodni a matricákkal.
ööö hogy jobb? mert akkor úgy.
én úgy gondoltam hogy beméretjük valami spektrométerrel vagy faszom tudja és úgy talán könnyebb lesz... Amúgy mennyibe jön ki a fényezés matricázással?
(addig kimegyek feltölteni a kártyámat benyókútra)
és a matricákat a fényezés után akarod rátenni vagy a lakkozás előtt?
mert eléggé beszerezhetetlen a szín receptje.tudom :okosak mindig ilyenkor belinkelik ide hogy hol tudod megnézni a Lime Green színkódját/amiből egyébként 4 féle van /


de könyörgöm az nem a receptúra hanem egy mocskos színkód csak...hasonlót lehet csinálni ugyanolyat nem...az aláfújó szinnel együtt jön ki a végeredmény tehát a felszíni szinezett lakk csak egy részlet....








de majd megoldjuk..
nem kell annyira izgulni a matricákon... minden olyan lesz mint a gyári kivétel a Kawasaki felirat
háááá méééé?
értem...








kapjad be az összes tököm..
akkor mondom az ötleteimet... a matricák egyediek lesznek... már tervezem hozzá a dolgokat... a szín pedig pontosan ez kell:
látom ez besokkolt...hihetetlen dolog ?
dukkóval mi a terved?marad ugyanez vagy kapjonteljesen más fényezést az egész?
Whiskey-t iszol? tényleg?
nem csalódtunk benned valami konkrét ajánlással nem rendelkezel?esemesem fogtad csikánó?
Jó ötlet!
a kereket háromszögletűt édeset savanyút hideget meleget folyékonyt és darabosat....de whiskeyt iszom
tényleg:nyáron behajtom azt a gecisok sört amivel tartoztok és megisszuk egy pénteki pályanap utáni bulin
jah... itt szigorúan szakmai dolgok mennek... Crazy milyen sört szeretsz?
striciglim,kötsög
ennyi faszságot.takaroggyatok a baszniakarokmaponthura.köcsögök
Vagy úgy érted, hogy én fogom a kormányt miközben rángatod a gyíkom? És az mért jó nekem ha a kormányodat fogom addig
Olyan szar a féked, hogy kormányig lehet húzni? Hát milyen ócskavasad van neked?!
csak tedd a kicsi kezecskéd a fékkarom alá,oszt majd rántok rajtad