Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Baszod zsir ugyanilyen szettem van. ez 500db-os?
Koszi Joe. Nagon kis pofas gepet csinalok en is tavaszra. Este megy majd mail
600 is el fog veszni alattad ezekkel a méretekkel.9 es valamivel nagyobb szélesebb nehezebb is.turázásra inkább azt ajánlom.ha sportosabb stilusod van akkor 6 os.
épp tolom a fulltilton.
ehhe...nah...ezt az asztalt csináltuk egy délután spanokkal
Üdv Mindenkinek!
Most állok motor vásárlás elött és nem tudok dönteni.95-99 közötti évjáratról lenne szó.Nem tudom hogy méretben mekkora különbség van egy zx6r és egy zx9r között.....ÉN 194 cm vagyok és 94kilo körül. Elég lenne a 600 -as is mert még kezdő vagyok de ha valaki tudna irni róla valéami infot hogy méretben mekkora különbség van a két moci között azt megköszönném....Tudom hogy egy hülye kérdés ez, de egy 400 bandit pl az annyira elveszik alattam mintha simsonnal mennék....
tudom-bizony.azért költöttem ilyen szarokra.monnyuk ezt Freontol kaptam ugyhogy szívesen továbbadom.mélben küldj egy címet oszt postázom.
Basszus szerencse hogy senki nem serul meg Kocsiba mennyi kar lett?

Ha esetleg a csavarok csak a helyet foglaljak nalad Crazy Joe en szivesen magameva tennem oket. Ahogy lattam a kepen nagyon feltudja dobni a mocit. Sok kis apro reszletben rejlik a szepseg...
elmesélek egy mai életképet.

2 év 1 hónapos Szutyukimon lejárt az akksi garija,annak rendje modja szerint be is szart.no de mivel siettem-szóltam faterkámnak húzzon be.Iránybaálltam neki az autóval felkötöm a kötelet,beszállok Suzimba.ki is szálltam és szóltam neki:várjon mert nincs meg a kulcs..
HátrabaktatoK műhelybe mert otthagytam.Jövök vissza,mikor is kb 20 méterre lehettem az autómtól és látom az elindult.félig alátekert kormánnyal.Üvöltök minn állat Apácskámnak,de az csak nyomta az Incának bőszen.Kb 7 méter múlva vége lett ámokfutásának mert a Suzuki felugratott a járdára és amúgy Istenesen telibebaszta a beton villanyoszlopot.
Én kb köpni sem tudtam az ámulattól-csak annyit kérdeztem az autóból kiszálló embertől:Édesapám nincs bajod?

HÁILYENVANBAZMEG?
basz6ja
kellenek AZOK az arany csavarok?
Ezeket nem tudtam. Koszi az infot. Szerintem elorelathatolag ha jo ido lesz kinezek majd
A Hungaroringen majdnem minden ingyenes. Alpok-Adria is.
...ezekre a zx kupakra mint nezo van kulon beugro? Vagy ez ingyenes?
Csoki mindenkinek. Crazy Joe: Korabban lattam egy fotot a kawadrol es az erdekelne hogy a tanksapka rogzito ARANY szinu imbusz csavarokat honnan szedted? Mert en voltam itt Debrecenbe jo par helyen es meg lovesuk sem volt rola. Elore is koszonom a valaszt

Mas: Holnap megyek megrendelem a lancot. RK lesz belole es zold szinu
Nincs mit.
Köszi

Tetszett a stílusa is
Én biztos nem. De a lényegesek egyszerűek. Sárga: Veszély a pályán. Előzni tilos.
Zöld:Hajrá! .
Piros: a menet vége menj ki a boxba. (Elvileg itt sem szabad előzni de egyesek a piros zászló láttán átváltanak a 30-as tempóra amit nem lehet elviselni szóval a lényeg, hogy kurva óvatosan ki a boxba.) A Hungaroringen elvileg a Mansell kanyar-sikán között kapod a piros zászlót ha csak simán vége a menetnek, de ha mondjuk a cél végén már piros zászlót látsz akkor biztos, hogy esés miatt rakták ki.
Piros-sárga: Csúszik a pálya. Ez bármilyen indokból kint lehet ami csúszáshoz vezet. Eső, motorolaj stb. Egyszerű figyelmeztetés semmilyen kötelező érvénye nincs.
Kék zászló:Gyorsabb motoros van mögötted. Valószínűleg meg fognak előzni. Az ívtartáson kívül semmi dolgod sincs. Ne húzódj le mert többen is lehetnek és ha onnan akar előzni telibefog verni. Ezze a zászlóval a Kawa esten nem fogsz találkozni.
Fekete zászló: Kizártak a gecibe. Személyre szól a dolog.
Igen nem akarok lemaradni

Akkor majd erősen figyelem az infókat
A zászlójelzésekről anno nem te linkeltél egy leírást? ha igen akkor megtennéd megint? lécci lécci
Miért olyan sörgős ez neked? Félsz, hogy lemaradsz ha holnap találkozik a csapat az M3-on és együtt megyünk a Kawa estre? Messze van még. Szerintem a Kawasakisok sem tudják.
Hát azt még nem lehet tudni. vagy legalábbis én nem tudom még
igen arról

De még mindig nem tudtam meg amit akartam
Azok valóban odébb vannak még.