Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lovas Pál. Dunaharaszti Kisfaludy utca 9. Előre is köszi
Baszus.Reméltem is hogy nem lett komolyabb.És a motornak nagy baja lett?
ezt elmondod a bíróságon oszt kész is.tanu nem lett meghalgattva ugy hoztak döntést fals valótlan adatokra hivatkozva.én nem látok buktát az ügyben..bíró nem hülye.semmi sem tiltotta az előzés tényét aki pedig fordul elsőbbséget kell hogy adjon.pont
Az szép....
utasomnak zúzódások. nekem is zúzódások és a bordám repedt meg de az már helyrejött. meg a vállammal lett valami az azóta is fáj. (2 hónapja volt a baleset)
depot üzemeltetsz?
az utasom is látta és azt látta amit én de őt ki sem kérdezték. Egyáltalán semmi. Még a jegyzőkönyvben sem szerepel. helyszínelés nem volt. végig a kocsiba ült a rendőr mert folyt az orra vére.
+ van két másik tanúm akik nem nagyon látták csak kicsit. ha érted mire célzok.
kihez basszam hozzá a mázsás hidat?haver hívott,hogy spanja kiütötte apja verdája alól a hátsó hidat és reggelre haza kell vinnie az autót.hajnal fél négykor kezdtük cserélni-háromnegyed 5kor kigurult
még csak most csatlakoztam .Lett valami bajod?Tanuk nem voltak hogy bebizonyosodjon az idióta sünöknek hogy nem úgy volt ahogy ők gondolják?
Mindenképp kell valaki aki megerősít, hogy meddig célszerű elmenni. Azzal nem veszít semmit, ha kikéri a véleményét az ügyvédnek.
köszönöm szépen a segítségedet.
biztosra akarok menni Joe bácsi nem hagyom nem hagyhatom hogy egy mocskos geci kibasszon velem. és mivel én nem vagyok egyáltalán jártas ilyen dolgokban...
sziasztok
jó referenciája van. próbáld meg mindenképp. én tapasztalatból tettem javaslatot.
Attól, hogy elbukja, ő a munkáját végezte, úgymond megdolgozott a pénzért. Szerintem ez így működik. Persze lehet, hogy nem.
azt nem értem minek ehhez ügyvéd
azt egyedül is meg tudom csinálni.
de érted. ha elbukja nekem a pert, nehogymár legyen pofája kérni pénzt.
Persze. Bőven. Mikor már azt hinné az ember, hogy ettől szarabb nem lehet, akkor kell pont az ellenkezőjét gondolni. Az én tapasztalataim legalábbis ezt mutatják.
köszi.

Amúgy róla van szó:

ügyvéd
Remélem tényleg jól fogsz kijönni belőle!
Elvileg van itt Harasztin egy ügyvéd akinek elég jó kapcsolatai vannak Ráckevén. Úgy gondoltam őt fogom felkérni. Csak érdekelt volna mégis nagyságrendben mire számoljak. Lehet ennél szarabb mint ami mostvan?
http://www.ugyved.net/index.ph...

Őt keresd meg, azzal nem veszítesz semmit, ha felhívod. ( a magyar televízió ügyvédje volt korábban)
és volt pofájuk odaírni hogy figyelembe vették hogy nem volt még ügyem a rendőrséggel, így "csak" 60e bírság és 1/2 év jogsielvétel a 100e és 1 év helyett. Kösz bazdmeg... egyből a legsúlyosabbat kapom és abból enyhítenek egy kicsit.
Belenyúltál a tutiba. Az ügyvéd kapcsolatrendszerén múlik a sorsod. Kérdés az, hogy megéri e. Erre nyilván a tarifát csak ő tudja (ha nem vezet meg). Ha gondolod, akkor tudok adni megbízható ügyvédhez telefonszámot bár elég zsebbe nyúlós nála minden.