Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó neked.
Én 03.30-kó keltem. Kellemetlen volt...
morning
A mai nap az alvás jegyében telt
Neked is! Békéscsabán nem tud valaki jó szórakozóhelyet?!
morning
Jó reggelt mindenkinek!
Nem fáztatok,én mióta beköszöntött a rossz idő nem motorozta.Piszok szép ez a gép
Semmi gáz. Én előző hatossal motoroztam durván 1700km-t az újjal pedig 47km-t. Ez is kevés nem?
Mindjárt elpukkannak a nyálmirigyeim.
Köszönöm Campos !
Sajnálom hogy csak ennyit sikerült mociznod,de bízom benne, hogy jövőre bepótolod!
Jájj de szípek!


Ne fukarkodjon senki a Kawás képeiwel.
Idén csak 3800 km sikeredett beleverni a gépbe...
qrva válság.
Halihó!
Hát ma sem bírtuk ki,hogy ne csapjunk egy karikát!
meg ugye ahogy azzal a lendülettel fordult az elején is láttam az indexet
köszi hogy szólsz, de ennek volt az oldalán.
üdv.
Vigyázz mit mondasz, mert ha a hátsó tengelyhez értél, akkor hogy láttad, hogy akkor tette ki az idexet.
Bár némely teherautónak van az oldalán is...
(bocs, hogy beleszóltam)
huuuu majdnem elfelejtettem. kérte a tanúim telefonszámát. megadjam neki?
jah és még egy olyan kérdés hogy a másik két személyautót mennyire említsem meg. Hivatkozzak arra hogy észre kellett volna hogy vegyen hisz azokat már megelőztem?
A másik hogy utánnajártam hogy teherautóra holttükör felszerelése kötelező. Neki ne szóljak arról hogy a másiknak nincs a kocsiján?
Azt mondod mondjam azt hogy csak az irányváltoztatást észleltem. Azt ugye mondhatom. hogy amikor a kocsi hátuljához értem a hátsó tengelyhez akkor rakta ki az indexet és ugyanazzal a lendülettel bekanyarodott?
már lefényképezték.
látom azonnal megkapta a kárügyed a vizsgálatot aki hívott nem a Köbe embere hanem egy külsős magánnyomozó cég.nem baj csinálják csak a dolgukat,de ne hagyd hogy bekeverjenek 645 kérdéssel.mindenre csak 1x válaszolj és csak az igazat.mindent le fognak veled iratni ,számolj rá hogy minimum 2 órát feltartanak.Valószínűleg az Expolice nevű cégtől lesz az ember.Ott csak volt rendőrök és nyomozók dolgoznak.Doszpot cége.
Az ő céljuk hogy mindenáron megbuktassák az ügyedet akár koholt vádak alapján is!ki fognak hívni a helyszínre is és pontosan el kell mutogatnod mindent.mindent ugy mutass ahogy volt!
Mondjuk mivel nem te vagy a Köbe biztosító szerződöttje-/te voltál a károsult/-így jogilag nem vagy velük köteles szóba állni,mivel nem szerződésen alapuló káresemény következett be mint pl ha Casco lenne,de jobb ha elmutogatsz nekik mindent.DE MINDENT CSAK EGYSZER-mert ugy be fognak zavarni hogy beszarsz!Nagyon fontos a helyszínen hatályos sebességkorlátozás-hogy Te azt nem lépted túl az előzés ellenére!Valamint hogy te nem láttál semmilyen irányjelzést az okozó részéről hanem csak a hirtelen irányváltoztatást észlelted.Ha van kérdésed tedd fel mert hétfőn este már késő lesz
Fejlemények vannak Joe bácsi!
Küldött a Köbe egy papírt hogy milyen papírok hiányoznak még neki. (ezt majd beszkennelem és elküldöm) És hívtak hogy kijönnek lefényképezni a motort és adatot egyeztetni. Hétfőn 9kor keresnek fel, meg a tanúimat.
Aha
Csak benéztem ide,de ez hátha segit. Volt egy 98 as 9r-em és a havernak meg egy 2000 utáni órája.Meg akarta nézni,hogy működik-e. Rádugtuk de nem működött asszem a fordszámmérő,viszont a visszajelzők stb igen.Haver eladta egy 2002 esre és azon viszont minden szuperált.Szal a csati komptibilis,meg a konzolba is be tudod épiteni,de valami lehet a csatiba(=esetleg pár érintkező máshol van)ami miatt nem működött.Hangsúlyozom ez ZX9R.es történet.Vidd az órát vagy a motort és próbáld össze a kettőt,ha nem működik ne vedd meg! Csaó
Hallom te meg hirdeted a géped?